CUI 36345175

DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL

DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL este o firmă din Ploieşti, județul Prahova, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 633.8 mii lei (−95.3% față de 2024), o pierdere netă de 70.9 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

36345175

Nr. înregistrare

J2016001335296

EUID

ROONRC.J29/1335/2016

Formă juridică

SRL

Județ

Prahova

Localitate

Ploieşti

Adresă

STR. PLUTELOR, NR.2

Data înregistrării

22-07-2016

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 22.07.2016

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 10-08-2016

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4636 - Comerţ cu ridicata al zahărului, ciocolatei şi produselor zaharoase

  • 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4641 - Comerţ cu ridicata al produselor textile

  • 4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

  • 4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere

  • 4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie

  • 4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

  • 4675 - Comerţ cu ridicata al produselor chimice

  • 5229 - Alte activităţi anexe transporturilor

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−95.3%

633 804

Rezultat net

−103.9%

−70 852

Capitaluri proprii

−3.3%

1 758 000

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 633 804 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 70 852 lei.

Este DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL plătitoare de TVA?

Da, DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 august 2016.

Ce cod CAEN principal are DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.

Când a fost înființată DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iulie 2016.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DINAMIC INTERDAD DISTRIBUTION SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit