CUI 36352113
FIRE TECH SOLUTIONS SRL
FIRE TECH SOLUTIONS SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.3 mil. lei (−51.9% față de 2024), un profit net de 1.5 mil. lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
36352113
Nr. înregistrare
J2016009978400
EUID
ROONRC.J2016009978400
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
STR NASAUD, NR.77, BL.1, SC.B, ET.11, AP.1115
Data înregistrării
25-07-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 29.06.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-01-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcțiiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
4 294 448
Rezultat net
+1 499 593
Capitaluri proprii
3 386 601
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
1 489 464
|
1 681 669
|
1 899 867
|
1 327 073
|
85 479
|
252 246
|
284 466
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
5 655 547
|
5 169 396
|
5 145 191
|
1 325 848
|
1 108 553
|
392 349
|
354 676
|
229 860
|
50 826
|
10 113
|
| Stocuri |
19 135
|
—
|
—
|
—
|
487 784
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
5 104 450
|
4 273 035
|
3 616 259
|
995 623
|
603 807
|
391 168
|
354 435
|
229 594
|
50 000
|
10 000
|
| Casa și conturi la bănci |
531 962
|
896 361
|
1 528 932
|
330 225
|
16 962
|
1 181
|
241
|
266
|
826
|
113
|
| Datorii |
3 758 410
|
4 964 058
|
6 177 055
|
2 002 256
|
397 511
|
282 566
|
310 407
|
151 584
|
27 952
|
16 694
|
| Capitaluri proprii |
3 386 601
|
1 887 007
|
868 003
|
650 665
|
796 521
|
362 029
|
328 735
|
78 276
|
22 874
|
−6 581
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 294 448
|
8 920 458
|
7 717 946
|
5 907 122
|
1 228 188
|
288 920
|
338 250
|
99 130
|
64 200
|
—
|
| Venituri totale |
4 403 190
|
8 978 176
|
7 717 968
|
5 907 128
|
1 273 188
|
288 920
|
338 250
|
99 130
|
64 200
|
0
|
| Cheltuieli totale |
2 644 895
|
7 775 180
|
7 453 999
|
5 151 447
|
827 964
|
252 737
|
84 408
|
42 457
|
34 103
|
7 581
|
| Rezultat brut |
+1 758 295
|
+1 202 996
|
+263 969
|
+755 681
|
+445 224
|
+36 183
|
+253 842
|
+56 673
|
+30 097
|
−7 581
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 499 593
|
+1 019 005
|
+217 338
|
+649 465
|
+434 492
|
+33 294
|
+250 459
|
+55 402
|
+29 455
|
−7 581
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
6
|
7
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FIRE TECH SOLUTIONS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 4 294 448 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 499 593 lei.
-
Este FIRE TECH SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
-
Da, FIRE TECH SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are FIRE TECH SOLUTIONS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții.
-
Când a fost înființată FIRE TECH SOLUTIONS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iulie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FIRE TECH SOLUTIONS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FIRE TECH SOLUTIONS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.