CUI 3635580
ISU SRL
ISU SRL este o firmă din Popricani, județul Iași, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 1997. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 583.8 mii lei (+5.8% față de 2024), un profit net de 4.5 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
3635580
Nr. înregistrare
J1992002864229
EUID
ROONRC.J22/2864/1992
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Popricani
Data înregistrării
29-03-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.03.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-1997
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4721 - Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete, în magazine specializate
-
4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
583 838
Rezultat net
+4 484
Capitaluri proprii
−228 262
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4639 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
180 942
|
59 811
|
88 561
|
117 311
|
134 082
|
44 082
|
19 082
|
11 351
|
16 845
|
22 338
|
27 831
|
33 324
|
56 116
|
61 479
|
77 523
|
39 434
|
39 434
|
| Active circulante |
98 385
|
170 841
|
130 074
|
127 514
|
114 395
|
120 007
|
160 092
|
202 519
|
172 146
|
143 324
|
149 694
|
108 126
|
164 468
|
154 842
|
84 625
|
69 610
|
114 280
|
| Stocuri |
94 124
|
141 774
|
130 066
|
127 181
|
114 234
|
119 768
|
158 730
|
200 444
|
166 404
|
132 953
|
130 277
|
88 325
|
136 680
|
151 528
|
81 533
|
68 828
|
64 265
|
| Creanțe |
—
|
28 905
|
—
|
—
|
—
|
—
|
917
|
1 561
|
5 451
|
10 105
|
19 143
|
19 785
|
27 699
|
3 314
|
3 063
|
3 755
|
10 940
|
| Casa și conturi la bănci |
4 261
|
162
|
8
|
333
|
161
|
239
|
445
|
514
|
291
|
266
|
274
|
16
|
89
|
—
|
29
|
−2 973
|
39 075
|
| Datorii |
507 589
|
463 398
|
451 486
|
655 832
|
601 841
|
582 788
|
532 642
|
553 232
|
521 592
|
507 641
|
510 226
|
426 413
|
388 763
|
325 255
|
271 534
|
219 755
|
225 278
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
13 445
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−228 262
|
−232 746
|
−232 851
|
−411 007
|
−353 364
|
−418 699
|
−353 468
|
−339 362
|
−346 046
|
−341 979
|
−332 701
|
−284 963
|
−168 179
|
−108 934
|
−109 386
|
−110 711
|
−71 564
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
583 838
|
551 666
|
427 083
|
384 182
|
316 702
|
317 186
|
461 590
|
376 193
|
280 844
|
242 104
|
217 590
|
135 122
|
131 731
|
140 470
|
109 855
|
113 845
|
113 894
|
| Venituri totale |
583 838
|
659 666
|
751 040
|
384 182
|
466 702
|
317 186
|
461 590
|
376 193
|
280 881
|
242 146
|
217 590
|
135 122
|
131 731
|
188 970
|
148 944
|
113 845
|
113 894
|
| Cheltuieli totale |
576 452
|
657 493
|
565 360
|
437 979
|
396 529
|
379 226
|
471 080
|
365 747
|
273 734
|
231 955
|
258 799
|
200 071
|
187 328
|
188 518
|
147 367
|
149 110
|
150 596
|
| Rezultat brut |
+7 386
|
+2 173
|
+185 680
|
−53 797
|
+70 173
|
−62 040
|
−9 490
|
+10 446
|
+7 147
|
+10 191
|
−41 209
|
−64 949
|
−55 597
|
+452
|
+1 577
|
−35 265
|
−36 702
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+4 484
|
+105
|
+178 156
|
−57 643
|
+65 335
|
−65 232
|
−14 106
|
+6 684
|
+3 508
|
+4 834
|
−47 737
|
−69 003
|
−59 245
|
+452
|
+1 325
|
−39 090
|
−39 569
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
—
|
4
|
2
|
2
|
2
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ISU SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 583 838 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 484 lei.
-
Este ISU SRL plătitoare de TVA?
-
Da, ISU SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1997.
-
Ce cod CAEN principal are ISU SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată ISU SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ISU SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ISU SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.