CUI 36362958

TREBOR SMART PROJECTS S.R.L.

TREBOR SMART PROJECTS S.R.L. este o firmă din Livezeni, județul Argeș, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 5 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

36362958

Nr. înregistrare

J2016001332035

EUID

ROONRC.J2016001332035

Formă juridică

SRL

Județ

Argeș

Localitate

Livezeni

Adresă

NR.80, ET.1

Data înregistrării

27-07-2016

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 27.07.2016

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6391 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

−5 000

Capitaluri proprii

−4 800

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este TREBOR SMART PROJECTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TREBOR SMART PROJECTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are TREBOR SMART PROJECTS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.

Când a fost înființată TREBOR SMART PROJECTS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2016.

Unde are sediul TREBOR SMART PROJECTS S.R.L.?

Sediul firmei TREBOR SMART PROJECTS S.R.L. (CUI 36362958) este în NR.80, ET.1, Livezeni, județul Argeș.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către TREBOR SMART PROJECTS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește TREBOR SMART PROJECTS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit