CUI 36368675
DIFFUSE MUSIC S.R.L.
DIFFUSE MUSIC S.R.L. este o firmă din Orş. Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 9020 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole). Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 491.5 mii lei (−11.6% față de 2024) și un profit net de 72.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
36368675
Nr. înregistrare
J2016003095235
EUID
ROONRC.J2016003095235
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
ŞOS. CERNICA, NR.44-48, ET.2, AP.21
Data înregistrării
28-07-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.07.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-01-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9020 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1820 - Reproducerea înregistrărilor
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
-
9013 - Alte activități de creație artistică
-
9031 - Activităţi de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
-
9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
491 536
Rezultat net
+72 764
Capitaluri proprii
73 004
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
43 079
|
100 796
|
160 301
|
210 650
|
36 326
|
52 897
|
78 288
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
95 480
|
121 206
|
68 604
|
1 781
|
137 824
|
114 993
|
84 084
|
70 679
|
32 044
|
12 497
|
| Creanțe |
51 032
|
27 109
|
34 880
|
395
|
6 334
|
391
|
391
|
407
|
8
|
2 700
|
| Casa și conturi la bănci |
44 448
|
94 097
|
33 724
|
1 386
|
131 490
|
114 602
|
83 693
|
70 272
|
32 036
|
9 797
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
5 606
|
371
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
65 555
|
107 193
|
91 349
|
104 159
|
33 161
|
53 013
|
59 639
|
251
|
156
|
335
|
| Capitaluri proprii |
73 004
|
114 809
|
137 556
|
113 878
|
141 360
|
114 877
|
102 733
|
70 428
|
31 888
|
12 162
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
491 536
|
556 173
|
433 847
|
165 854
|
76 252
|
50 830
|
71 995
|
54 821
|
22 719
|
15 405
|
| Venituri totale |
491 546
|
556 173
|
435 376
|
188 349
|
76 255
|
50 962
|
73 845
|
54 821
|
22 719
|
15 405
|
| Cheltuieli totale |
399 080
|
414 785
|
317 744
|
149 841
|
47 485
|
37 409
|
39 357
|
2 715
|
2 310
|
2 981
|
| Rezultat brut |
+92 466
|
+141 388
|
+117 632
|
+38 508
|
+28 770
|
+13 553
|
+34 488
|
+52 106
|
+20 409
|
+12 424
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+72 764
|
+114 501
|
+96 050
|
+33 045
|
+26 482
|
+12 145
|
+32 305
|
+50 462
|
+19 726
|
+11 962
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DIFFUSE MUSIC S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 491 536 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 72 764 lei.
-
Este DIFFUSE MUSIC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DIFFUSE MUSIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are DIFFUSE MUSIC S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9020 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole).
-
Când a fost înființată DIFFUSE MUSIC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DIFFUSE MUSIC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DIFFUSE MUSIC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.