CUI 36465740
WEB DEV OPS SRL
WEB DEV OPS SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 207.3 mii lei (+63.2% față de 2024), un profit net de 30.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36465740
Nr. înregistrare
J2016011368406
EUID
ROONRC.J2016011368406
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
STR ŞOLDANULUI, NR.11, CAMERA NR. 5, BL.168, SC.1, ET.1, AP.6
Data înregistrării
29-08-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.08.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
207 250
Rezultat net
+30 710
Capitaluri proprii
30 950
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6310 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6209 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
3 961
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 270
|
3 532
|
3 270
|
—
|
| Active circulante |
55 089
|
179 209
|
149 018
|
97 457
|
72 420
|
12 497
|
1 711
|
1 950
|
5 832
|
5 087
|
| Creanțe |
30 710
|
172 954
|
143 596
|
96 934
|
11 020
|
200
|
1 700
|
1 700
|
200
|
4 958
|
| Casa și conturi la bănci |
24 379
|
6 255
|
5 422
|
523
|
61 400
|
12 297
|
11
|
250
|
5 632
|
129
|
| Datorii |
28 100
|
12 292
|
1 039
|
404
|
1 451
|
29 720
|
52 905
|
38 449
|
973
|
3 372
|
| Capitaluri proprii |
30 950
|
166 917
|
147 979
|
97 053
|
70 969
|
−17 223
|
−47 924
|
−32 967
|
8 129
|
1 715
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
207 250
|
126 999
|
159 858
|
118 895
|
134 389
|
80 812
|
1 340
|
14 086
|
26 127
|
9 951
|
| Venituri totale |
207 291
|
126 999
|
159 858
|
118 895
|
134 389
|
80 812
|
1 340
|
14 086
|
26 127
|
9 951
|
| Cheltuieli totale |
174 614
|
106 855
|
96 613
|
57 982
|
42 546
|
47 686
|
16 257
|
54 990
|
18 928
|
8 138
|
| Rezultat brut |
+32 677
|
+20 144
|
+63 245
|
+60 913
|
+91 843
|
+33 126
|
−14 917
|
−40 904
|
+7 199
|
+1 813
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+30 710
|
+18 938
|
+61 726
|
+58 083
|
+88 192
|
+30 701
|
−14 957
|
−41 095
|
+6 414
|
+1 515
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut WEB DEV OPS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 207 250 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 30 710 lei.
-
Este WEB DEV OPS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, WEB DEV OPS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are WEB DEV OPS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.
-
Când a fost înființată WEB DEV OPS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 august 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către WEB DEV OPS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește WEB DEV OPS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.