CUI 36498659
CONSTRUCT NAV GYL SRL
CONSTRUCT NAV GYL SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o pierdere netă de 2.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36498659
Nr. înregistrare
J13/2164/2016
EUID
ROONRC.J13/2164/2016
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
BLD. AUREL VLAICU, NR.107, BL.AV4, SC.A, ET.4, AP.10
Data înregistrării
07-09-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.09.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3011 - Construcţia de nave şi structuri plutitoare
-
3012 - Construcţia de ambarcaţiuni sportive şi de agrement
-
3315 - Repararea şi întreţinerea navelor şi bărcilor
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−2 470
Capitaluri proprii
−138 283
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
339
|
| Active circulante |
740
|
240
|
241
|
544
|
203
|
399
|
1 951
|
1 330
|
1 304
|
376
|
| Casa și conturi la bănci |
740
|
240
|
241
|
544
|
203
|
399
|
1 951
|
1 330
|
1 304
|
376
|
| Datorii |
139 023
|
136 053
|
132 973
|
130 923
|
128 153
|
126 123
|
125 533
|
94 998
|
57 877
|
4 933
|
| Capitaluri proprii |
−138 283
|
−135 813
|
−132 732
|
−130 379
|
−127 950
|
−125 724
|
−123 582
|
−93 668
|
−56 573
|
−4 218
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
2 470
|
3 081
|
2 353
|
2 428
|
2 226
|
2 142
|
29 914
|
37 095
|
52 355
|
4 418
|
| Rezultat brut |
−2 470
|
−3 081
|
−2 353
|
−2 428
|
−2 226
|
−2 142
|
−29 914
|
−37 095
|
−52 355
|
−4 418
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−2 470
|
−3 081
|
−2 353
|
−2 428
|
−2 226
|
−2 142
|
−29 914
|
−37 095
|
−52 355
|
−4 418
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
3
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CONSTRUCT NAV GYL SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSTRUCT NAV GYL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUCT NAV GYL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CONSTRUCT NAV GYL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 septembrie 2016.
-
Unde are sediul CONSTRUCT NAV GYL SRL?
-
Sediul firmei CONSTRUCT NAV GYL SRL (CUI 36498659) este în BLD. AUREL VLAICU, NR.107, BL.AV4, SC.A, ET.4, AP.10, Constanţa, județul Constanța.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUCT NAV GYL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUCT NAV GYL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.