CUI 36531968
TAKE CREATIVE SRL
TAKE CREATIVE SRL este o firmă din București, Sector 3 Mun. Bucureşti, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 246.3 mii lei (−7.4% față de 2024), un profit net de 3.9 mii lei și 1 angajat.
CUI
36531968
Nr. înregistrare
J2016012215408
EUID
ROONRC.J2016012215408
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
STR BREAZA, NR.7, BL.V22A, SC.1, ET.6, AP.28
Cod CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Data înregistrării
16-09-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.09.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 13-01-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
TACHE MARIAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
1813 - Servicii pregătitoare pentru pretipărire
-
1814 - Legătorie și servicii conexe
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
5811 - Activităţi de editare a cărţilor
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
6020 - Activităţi de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
-
6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7420 - Activități fotografice
CAEN Rev.2 (2008)
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
10 151
|
5 813
|
8 471
|
2 042
|
—
|
612
|
1 279
|
1 946
|
2 614
|
| Active circulante |
43 046
|
61 096
|
48 522
|
183 966
|
116 116
|
82 584
|
71 495
|
43 400
|
13 433
|
| Stocuri |
372
|
2 252
|
—
|
—
|
393
|
2 317
|
4 304
|
—
|
1 559
|
| Creanțe |
12 742
|
10 640
|
13 447
|
3 917
|
3 091
|
2 000
|
2 000
|
1 469
|
2 440
|
| Casa și conturi la bănci |
29 932
|
48 204
|
35 075
|
180 049
|
112 632
|
78 267
|
65 191
|
41 931
|
9 434
|
| Cheltuieli în avans |
878
|
11
|
770
|
107
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
49 962
|
60 052
|
67 137
|
27 246
|
29 326
|
14 802
|
24 194
|
23 038
|
4 077
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
9 679
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
4 113
|
6 868
|
−9 374
|
158 869
|
77 111
|
68 394
|
48 580
|
22 308
|
11 970
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
246 282
|
265 917
|
225 944
|
210 443
|
140 349
|
73 421
|
93 776
|
118 566
|
37 813
|
| Venituri totale |
248 917
|
266 510
|
225 944
|
210 443
|
140 349
|
73 421
|
93 776
|
118 566
|
37 813
|
| Cheltuieli totale |
242 630
|
247 656
|
233 299
|
166 585
|
127 422
|
51 401
|
64 691
|
105 750
|
24 909
|
| Rezultat brut |
+6 287
|
+18 854
|
−7 355
|
+43 858
|
+12 927
|
+22 020
|
+29 085
|
+12 816
|
+12 904
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 873
|
+16 242
|
−9 614
|
+40 423
|
+8 717
|
+19 814
|
+26 272
|
+10 338
|
+11 770
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către TAKE CREATIVE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TAKE CREATIVE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.