CUI 36618291
HAFFNER EVOLUTION S.R.L.
HAFFNER EVOLUTION S.R.L. este o firmă din Orş. Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o pierdere netă de 56 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36618291
Nr. înregistrare
J23/7979/2021
EUID
ROONRC.J23/7979/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
STR. POET GEORGE ŢĂRNEA, NR.21R, CAMERA 1
Data înregistrării
11-10-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 22.12.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3314 - Repararea echipamentelor electrice
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4652 - Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−56 020
Capitaluri proprii
306 875
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4662 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4662 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4662 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4662 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
3 258
|
4 958
|
6 658
|
560
|
| Active circulante |
939 813
|
973 537
|
1 008 890
|
228 502
|
154 730
|
22 024
|
697
|
933
|
| Creanțe |
939 765
|
973 384
|
1 008 809
|
228 680
|
124 282
|
21 105
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
48
|
153
|
81
|
−178
|
30 448
|
919
|
697
|
933
|
| Datorii |
622 938
|
600 642
|
588 046
|
10 238
|
8 135
|
12 885
|
4 760
|
1 491
|
| Venituri în avans |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
306 875
|
362 895
|
410 844
|
218 264
|
149 853
|
14 097
|
2 595
|
2
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
300
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
801 660
|
—
|
141 375
|
49 202
|
7 231
|
1 104
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
801 660
|
100
|
178 964
|
49 802
|
7 453
|
1 104
|
| Cheltuieli totale |
56 020
|
47 948
|
601 063
|
3 811
|
37 839
|
36 806
|
4 736
|
1 369
|
| Rezultat brut |
−56 020
|
−47 948
|
+200 597
|
−3 711
|
+141 125
|
+12 996
|
+2 717
|
−265
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−56 020
|
−47 948
|
+192 580
|
−3 712
|
+135 756
|
+11 502
|
+2 493
|
−298
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este HAFFNER EVOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, HAFFNER EVOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023.
-
Ce cod CAEN principal are HAFFNER EVOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte.
-
Când a fost înființată HAFFNER EVOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2021.
-
Unde are sediul HAFFNER EVOLUTION S.R.L.?
-
Sediul firmei HAFFNER EVOLUTION S.R.L. (CUI 36618291) este în STR. POET GEORGE ŢĂRNEA, NR.21R, CAMERA 1, Orş. Pantelimon, județul Ilfov.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HAFFNER EVOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HAFFNER EVOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.