CUI 36657274
GAMEZONE CAFFE S.R.L.
GAMEZONE CAFFE S.R.L. este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 569.4 mii lei (−0.4% față de 2024) și un profit net de 71 mii lei.
Date de identificare
CUI
36657274
Nr. înregistrare
J2016000779387
EUID
ROONRC.J2016000779387
Formă juridică
SRL
Județ
Vâlcea
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Adresă
ALEEA GLADIOLELOR, NR.1, BL.C20, SC.D, AP.17
Data înregistrării
20-10-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.10.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
569 360
Rezultat net
+71 008
Capitaluri proprii
71 248
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 200
|
| Active circulante |
98 806
|
87 436
|
91 521
|
75 532
|
78 126
|
72 407
|
71 408
|
64 228
|
40 796
|
12 492
|
| Stocuri |
43 161
|
45 019
|
36 091
|
36 944
|
25 594
|
19 711
|
25 367
|
26 691
|
19 022
|
8 019
|
| Creanțe |
39 992
|
30
|
—
|
—
|
12
|
3
|
—
|
—
|
801
|
3 000
|
| Casa și conturi la bănci |
15 653
|
42 387
|
55 430
|
38 588
|
52 520
|
52 693
|
46 041
|
37 537
|
20 973
|
1 473
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
600
|
3 121
|
—
|
| Datorii |
27 558
|
35 556
|
35 468
|
14 126
|
35 335
|
47 108
|
30 950
|
33 291
|
28 276
|
18 397
|
| Capitaluri proprii |
71 248
|
51 880
|
56 053
|
61 406
|
42 791
|
25 299
|
40 458
|
31 537
|
15 641
|
−2 705
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
569 360
|
571 379
|
716 030
|
730 434
|
613 968
|
415 499
|
512 680
|
467 885
|
403 882
|
2 269
|
| Venituri totale |
569 682
|
571 380
|
716 196
|
730 436
|
613 991
|
420 619
|
512 680
|
467 889
|
403 885
|
2 269
|
| Cheltuieli totale |
485 145
|
509 117
|
653 185
|
661 920
|
565 291
|
391 392
|
467 293
|
431 911
|
381 499
|
5 106
|
| Rezultat brut |
+84 537
|
+62 263
|
+63 011
|
+68 516
|
+48 700
|
+29 227
|
+45 387
|
+35 978
|
+22 386
|
−2 837
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+71 008
|
+51 640
|
+55 813
|
+61 166
|
+42 551
|
+25 059
|
+40 218
|
+31 297
|
+18 346
|
−2 905
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut GAMEZONE CAFFE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 569 360 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 71 008 lei.
-
Este GAMEZONE CAFFE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, GAMEZONE CAFFE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are GAMEZONE CAFFE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată GAMEZONE CAFFE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GAMEZONE CAFFE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GAMEZONE CAFFE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.