CUI 36665706
VISITOR ANALYTICS SRL
VISITOR ANALYTICS SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.1 mil. lei (−33.0% față de 2024), o pierdere netă de 761.2 mii lei și 6 angajați.
Date de identificare
CUI
36665706
Nr. înregistrare
J12/3835/2016
EUID
ROONRC.J2016003835125
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
CAL. DOROBANŢILOR, NR.18-20, BIROU 1, ET.5
Data înregistrării
24-10-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.10.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
6 053 449
Rezultat net
−761 188
Capitaluri proprii
781 644
Număr mediu de salariați
6
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
61 576
|
119 584
|
131 643
|
154 513
|
63 693
|
4 607
|
8 519
|
15 820
|
1 261
|
517
|
| Active circulante |
913 421
|
1 944 258
|
2 014 385
|
1 276 031
|
1 797 190
|
819 570
|
364 057
|
375 489
|
267 727
|
82 259
|
| Creanțe |
509 997
|
750 633
|
857 497
|
1 094 179
|
1 143 452
|
422 397
|
38 189
|
289 740
|
205 416
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
403 424
|
1 193 625
|
1 156 888
|
181 852
|
653 738
|
397 173
|
325 868
|
85 749
|
62 311
|
82 259
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
497
|
—
|
29 574
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
193 353
|
521 507
|
657 555
|
696 323
|
1 259 460
|
264 599
|
155 983
|
342 746
|
153 291
|
69 510
|
| Capitaluri proprii |
781 644
|
1 542 832
|
1 488 473
|
763 795
|
601 423
|
559 578
|
216 593
|
48 563
|
115 697
|
13 266
|
| Capital subscris vărsat |
4 000
|
4 000
|
4 000
|
4 000
|
4 000
|
4 000
|
1 010
|
1 000
|
1 000
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
6 053 449
|
9 028 751
|
10 559 805
|
10 413 027
|
5 306 673
|
4 115 077
|
3 160 243
|
2 391 495
|
1 383 551
|
159 314
|
| Venituri totale |
6 229 718
|
9 248 705
|
10 740 129
|
10 529 974
|
5 368 496
|
4 135 225
|
3 278 587
|
2 424 348
|
1 439 902
|
160 271
|
| Cheltuieli totale |
6 990 906
|
9 183 520
|
9 898 025
|
10 339 710
|
5 273 113
|
3 756 743
|
3 083 512
|
2 467 567
|
1 323 741
|
145 612
|
| Rezultat brut |
−761 188
|
+65 185
|
+842 104
|
+190 264
|
+95 383
|
+378 482
|
+195 075
|
−43 219
|
+116 161
|
+14 659
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−761 188
|
+54 359
|
+724 678
|
+162 371
|
+55 913
|
+339 995
|
+163 412
|
−67 134
|
+102 326
|
+13 066
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
8
|
8
|
17
|
10
|
10
|
11
|
—
|
10
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut VISITOR ANALYTICS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 6 053 449 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 761 188 lei.
-
Este VISITOR ANALYTICS SRL plătitoare de TVA?
-
Da, VISITOR ANALYTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are VISITOR ANALYTICS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată VISITOR ANALYTICS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 octombrie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VISITOR ANALYTICS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VISITOR ANALYTICS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.