CUI 36733355
CLARA MAGIC SRL
CLARA MAGIC SRL este o firmă din Stâlpu, județul Buzău, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.7 mil. lei (+83.6% față de 2024), un profit net de 417.6 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
36733355
Nr. înregistrare
J2016001082105
EUID
ROONRC.J2016001082105
Formă juridică
SRL
Județ
Buzău
Localitate
Stâlpu
Adresă
STR. MOCĂNEASCĂ, NR.16
Data înregistrării
11-11-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.11.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor
-
4672 - Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule
-
4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
4783 - Comerţ cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete
-
9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
8 686 534
Rezultat net
+417 569
Capitaluri proprii
422 791
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4681 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9001 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
1 363 093
|
824 918
|
3 016
|
3 016
|
4 524
|
4 524
|
4 524
|
4 524
|
4 956
|
432
|
| Active circulante |
540 007
|
862 823
|
71 919
|
69 638
|
48 634
|
3 134
|
3 466
|
3 136
|
3 405
|
1 543
|
| Stocuri |
343 341
|
102 539
|
39 000
|
—
|
18 120
|
3 120
|
3 120
|
3 120
|
3 119
|
1 368
|
| Creanțe |
56 151
|
475 171
|
9 052
|
9 052
|
29 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
140 515
|
285 113
|
23 867
|
60 586
|
1 514
|
14
|
346
|
16
|
286
|
175
|
| Cheltuieli în avans |
21 130
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Datorii |
1 501 439
|
1 276 319
|
5 666
|
5 201
|
44 862
|
205
|
537
|
3 037
|
4 495
|
607
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
422 791
|
411 422
|
69 269
|
67 453
|
8 296
|
7 453
|
7 453
|
4 623
|
3 866
|
1 368
|
| Capital subscris vărsat |
5 000
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
8 686 534
|
4 730 650
|
—
|
100 506
|
29 000
|
—
|
3 330
|
150
|
650
|
0
|
| Venituri totale |
8 970 559
|
4 920 662
|
39 498
|
100 506
|
30 500
|
0
|
3 330
|
1 225
|
3 150
|
1 333
|
| Cheltuieli totale |
8 477 947
|
4 432 095
|
37 677
|
40 344
|
29 352
|
—
|
400
|
432
|
557
|
125
|
| Rezultat brut |
+492 612
|
+488 567
|
+1 821
|
+60 162
|
+1 148
|
0
|
+2 930
|
+793
|
+2 593
|
+1 208
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+417 569
|
+398 314
|
+1 816
|
+59 157
|
+843
|
0
|
+2 830
|
+756
|
+2 498
|
+1 168
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CLARA MAGIC SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 8 686 534 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 417 569 lei.
-
Este CLARA MAGIC SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CLARA MAGIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are CLARA MAGIC SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate.
-
Când a fost înființată CLARA MAGIC SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CLARA MAGIC SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CLARA MAGIC SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.