CUI 36765721
SECURITY STUDIO SRL
SECURITY STUDIO SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 8009 - Alte activități de protecție n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 213 mii lei (+6.9% față de 2024), un profit net de 131.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36765721
Nr. înregistrare
J2016015370403
EUID
ROONRC.J2016015370403
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
INT SERGENT APOSTOL CONSTANTIN , NR.2, BL.2, SC.1, ET.2, AP.5
Data înregistrării
21-11-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.11.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
213 031
Rezultat net
+131 515
Capitaluri proprii
132 115
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8009 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
9 281
|
16 847
|
11 833
|
3 294
|
7 047
|
4 328
|
2 832
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
217 342
|
117 895
|
192 047
|
152 216
|
97 614
|
28 493
|
27 739
|
41 463
|
43 681
|
455
|
| Creanțe |
115 788
|
4 436
|
6 040
|
2 222
|
34 774
|
1 975
|
6 696
|
6 630
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
101 554
|
113 459
|
186 007
|
149 994
|
62 840
|
26 518
|
21 043
|
34 833
|
43 681
|
455
|
| Cheltuieli în avans |
350
|
291
|
460
|
20
|
19
|
—
|
16
|
—
|
15
|
—
|
| Datorii |
94 822
|
5 251
|
4 361
|
2 451
|
3 981
|
1 717
|
945
|
2 047
|
3 472
|
320
|
| Provizioane |
36
|
36
|
36
|
36
|
36
|
36
|
20
|
20
|
20
|
16
|
| Capitaluri proprii |
132 115
|
129 746
|
199 943
|
153 043
|
100 663
|
31 068
|
29 622
|
39 396
|
40 204
|
119
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
213 031
|
199 363
|
134 265
|
116 156
|
113 964
|
37 075
|
29 572
|
39 950
|
54 831
|
—
|
| Venituri totale |
216 497
|
209 828
|
140 348
|
116 156
|
113 964
|
37 432
|
29 572
|
39 950
|
54 831
|
0
|
| Cheltuieli totale |
60 587
|
56 553
|
40 927
|
30 815
|
28 189
|
23 360
|
14 564
|
15 664
|
13 101
|
381
|
| Rezultat brut |
+155 910
|
+153 275
|
+99 421
|
+85 341
|
+85 775
|
+14 072
|
+15 008
|
+24 286
|
+41 730
|
−381
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+131 515
|
+129 146
|
+85 900
|
+82 380
|
+82 595
|
+13 025
|
+14 121
|
+23 087
|
+40 085
|
−381
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SECURITY STUDIO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 213 031 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 131 515 lei.
-
Este SECURITY STUDIO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, SECURITY STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SECURITY STUDIO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8009 - Alte activități de protecție n.c.a..
-
Când a fost înființată SECURITY STUDIO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SECURITY STUDIO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SECURITY STUDIO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.