CUI 36767749
SMART HEPAL CONSTRUCT SRL
SMART HEPAL CONSTRUCT SRL este o firmă din Mun. Timişoara, județul TIMIŞ, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 500.6 mii lei (−26.5% față de 2024), un profit net de 62 mii lei și 1 angajat.
CUI
36767749
Nr. înregistrare
J35/3181/2016
EUID
ROONRC.J35/3181/2016
Formă juridică
SRL
Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
STR. AVRAM IMBROANE, NR.23, ET.1, AP.6
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
22-11-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.11.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 07-10-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
OLAR PAUL SEBASTIAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
12 066
|
28 154
|
44 241
|
60 329
|
| Active circulante |
1 203 590
|
587 140
|
311 639
|
675 585
|
982 738
|
937 504
|
676 650
|
| Stocuri |
996
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 152 213
|
535 590
|
280 168
|
463 647
|
518 149
|
536 826
|
293 730
|
| Casa și conturi la bănci |
50 381
|
51 550
|
31 471
|
211 938
|
464 589
|
400 678
|
382 920
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Datorii |
726 154
|
171 690
|
36 922
|
79 528
|
120 971
|
262 292
|
148 673
|
| Capitaluri proprii |
477 436
|
415 450
|
274 717
|
608 123
|
889 921
|
719 453
|
588 306
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
500 601
|
680 778
|
134 032
|
388 602
|
801 199
|
817 732
|
876 865
|
| Venituri totale |
500 601
|
680 778
|
134 032
|
388 602
|
801 199
|
817 732
|
876 865
|
| Cheltuieli totale |
429 717
|
522 051
|
161 698
|
666 513
|
622 720
|
678 407
|
326 260
|
| Rezultat brut |
+70 884
|
+158 727
|
−27 666
|
−277 911
|
+178 479
|
+139 325
|
+550 605
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+61 985
|
+140 732
|
−28 980
|
−281 797
|
+170 467
|
+131 148
|
+542 520
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
7
|
9
|
13
|
11
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către SMART HEPAL CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SMART HEPAL CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.