CUI 36776607
LM RESIDENCE CONSTRUCT SRL
LM RESIDENCE CONSTRUCT SRL este o firmă din București, Sector 5 Mun. Bucureşti, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2017 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1 mil. lei (−30.1% față de 2024), un profit net de 70.3 mii lei și 2 angajați.
CUI
36776607
Nr. înregistrare
J2016015522402
EUID
ROONRC.J2016015522402
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
ŞOS BUCUREŞTI-MĂGURELE, NR.54C, PARTER. BIROU
Cod CAEN principal
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înregistrării
24-11-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.11.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 26-01-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BULUCIANU ELENA
Administrator
BULUCIANU PETRE RADU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5224 - Manipulări
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
7 451 434
|
5 344 998
|
2 981 505
|
2 306 044
|
2 502 181
|
5 454 424
|
6 071 675
|
233 598
|
183 917
|
399 669
|
| Active circulante |
1 366 516
|
1 036 203
|
1 026 839
|
1 147 490
|
3 334 353
|
4 649 908
|
959 768
|
3 909 818
|
4 828 183
|
2 185
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
40
|
1 473
|
—
|
2 545 927
|
2 891 700
|
—
|
| Creanțe |
1 046 042
|
957 600
|
835 497
|
693 753
|
597 654
|
1 166 151
|
716 997
|
240 493
|
1 517 920
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
320 474
|
78 603
|
191 342
|
453 737
|
2 736 659
|
3 482 284
|
242 771
|
1 123 398
|
418 563
|
2 185
|
| Cheltuieli în avans |
3 784
|
917
|
—
|
221
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
6 137 715
|
3 768 390
|
797 204
|
325 085
|
921 563
|
1 277 989
|
1 537 054
|
4 143 176
|
4 509 424
|
411 332
|
| Capitaluri proprii |
2 684 019
|
2 613 728
|
3 211 140
|
3 128 670
|
4 914 971
|
8 826 343
|
5 494 389
|
240
|
502 676
|
−9 478
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 041 823
|
1 490 036
|
333 041
|
1 605 395
|
8 365 265
|
8 400 083
|
4 614 536
|
2 958 205
|
975 777
|
—
|
| Venituri totale |
3 339 791
|
3 221 326
|
2 446 244
|
1 623 994
|
8 561 938
|
12 434 704
|
6 920 755
|
4 550 060
|
2 237 276
|
0
|
| Cheltuieli totale |
3 248 868
|
3 021 145
|
2 343 517
|
2 268 191
|
7 914 974
|
8 330 804
|
3 779 590
|
2 816 885
|
1 715 355
|
9 678
|
| Rezultat brut |
+90 923
|
+200 181
|
+102 727
|
−644 197
|
+646 964
|
+4 103 900
|
+3 141 165
|
+1 733 175
|
+521 921
|
−9 678
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+70 291
|
+163 458
|
+82 471
|
−644 197
|
+557 050
|
+3 858 269
|
+3 095 731
|
+1 703 534
|
+512 154
|
−9 678
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
2
|
2
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către LM RESIDENCE CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LM RESIDENCE CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.