CUI 36821244
CONTSERV LB SRL
CONTSERV LB SRL este o firmă din Sat Miroslava Com. Miroslava, județul IAŞI, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.8 mii lei (+24.6% față de 2024), un profit net de 27.6 mii lei și 1 angajat.
CUI
36821244
Nr. înregistrare
J2016002589221
EUID
ROONRC.J2016002589221
Formă juridică
SRL
Județ
IAŞI
Localitate
Sat Miroslava Com. Miroslava
Adresă
STR. CONSTANTIN MAVROCORDAT, NR.37, CAMERA 1
Cod CAEN principal
6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Data înregistrării
09-12-2016
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.12.2016
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BELCIUG LAURA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
30 184
|
36 777
|
0
|
1 877
|
4 281
|
7 474
|
3 167
|
—
|
27
|
| Active circulante |
52 931
|
64 822
|
76 051
|
91 236
|
125 442
|
172 106
|
124 893
|
89 333
|
62 950
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 234
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
29 232
|
27 800
|
35 000
|
84 600
|
71 150
|
118 700
|
70 800
|
1 600
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
23 699
|
37 022
|
41 051
|
6 636
|
54 292
|
52 172
|
54 093
|
87 733
|
62 950
|
| Cheltuieli în avans |
1 584
|
927
|
—
|
176
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
56 902
|
76 214
|
37 425
|
9 506
|
827
|
6 489
|
12 475
|
18 390
|
23 402
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
1 745
|
5 689
|
9 475
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
27 797
|
26 312
|
38 626
|
82 038
|
123 207
|
163 616
|
115 585
|
70 943
|
39 575
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
133 800
|
107 400
|
105 850
|
91 950
|
103 150
|
78 000
|
70 776
|
67 250
|
47 100
|
| Venituri totale |
133 814
|
107 400
|
107 595
|
95 895
|
106 936
|
78 204
|
70 776
|
67 250
|
47 100
|
| Cheltuieli totale |
104 976
|
80 275
|
68 327
|
12 279
|
10 906
|
9 378
|
7 523
|
11 484
|
6 311
|
| Rezultat brut |
+28 838
|
+27 125
|
+39 268
|
+83 616
|
+96 030
|
+68 826
|
+63 253
|
+55 766
|
+40 789
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+27 557
|
+26 072
|
+38 386
|
+81 534
|
+92 934
|
+66 640
|
+61 142
|
+53 748
|
+39 375
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către CONTSERV LB SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONTSERV LB SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.