CUI 36856447
BOOM CLEANING SRL
BOOM CLEANING SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2016. Activitatea principală: CAEN 8122 - Activități specializate de curățenie. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 51.7 mii lei (−64.3% față de 2024), o pierdere netă de 81.7 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
36856447
Nr. înregistrare
J2016016643407
EUID
ROONRC.J2016016643407
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR MATEI BASARAB, NR.96, CAMERA 1, BL.L122, SC.2, ET.1, AP.28
Data înregistrării
20-12-2016
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 20.06.2019
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8122 - Activități specializate de curățenieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
-
8123 - Alte activități de curățenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
51 690
Rezultat net
−81 669
Capitaluri proprii
−104 300
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8122 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
741
|
2 011
|
3 281
|
1 871
|
4 116
|
6 361
|
9 055
|
432
|
| Active circulante |
40 785
|
58 454
|
43 079
|
7 709
|
30 917
|
46 595
|
83 300
|
133 025
|
56 764
|
230
|
| Creanțe |
38 239
|
35 674
|
34 439
|
6 805
|
6 597
|
6 773
|
1 000
|
30 780
|
15 020
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
2 546
|
22 780
|
8 640
|
904
|
24 320
|
39 822
|
82 300
|
102 245
|
41 744
|
230
|
| Cheltuieli în avans |
235
|
235
|
98
|
502
|
93
|
648
|
34
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
145 320
|
81 320
|
80 494
|
53 065
|
15 559
|
19 238
|
8 522
|
37 819
|
8 093
|
1 500
|
| Capitaluri proprii |
−104 300
|
−22 631
|
−36 576
|
−42 843
|
18 732
|
29 876
|
78 928
|
101 567
|
57 726
|
−838
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
51 690
|
144 727
|
154 167
|
291 766
|
295 788
|
136 925
|
298 582
|
299 745
|
143 917
|
—
|
| Venituri totale |
51 690
|
145 422
|
155 027
|
291 766
|
297 388
|
137 125
|
298 582
|
299 990
|
144 173
|
0
|
| Cheltuieli totale |
132 842
|
130 022
|
147 210
|
331 931
|
275 922
|
106 153
|
216 909
|
195 663
|
83 912
|
1 038
|
| Rezultat brut |
−81 152
|
+15 400
|
+7 817
|
−40 165
|
+21 466
|
+30 972
|
+81 673
|
+104 327
|
+60 261
|
−1 038
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−81 669
|
+13 945
|
+6 267
|
−43 083
|
+18 492
|
+29 636
|
+78 688
|
+101 327
|
+58 564
|
−1 038
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
7
|
7
|
3
|
6
|
5
|
4
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BOOM CLEANING SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 51 690 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 81 669 lei.
-
Este BOOM CLEANING SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, BOOM CLEANING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BOOM CLEANING SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8122 - Activități specializate de curățenie.
-
Când a fost înființată BOOM CLEANING SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 2016.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BOOM CLEANING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BOOM CLEANING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.