CUI 36928950
UNIVERSAL ALPIN CONSTRUCT S.R.L.
UNIVERSAL ALPIN CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii, județul BUZĂU, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 102.4 mii lei și un profit net de 33.5 mii lei.
CUI
36928950
Nr. înregistrare
J10/52/2017
EUID
ROONRC.J10/52/2017
Formă juridică
SRL
Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii
Adresă
STR. MIHAI EMINESCU, NR.80
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înregistrării
18-01-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.01.2017
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ENACHE VALENTIN-COSMIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
2 533
|
4 054
|
6 192
|
8 379
|
10 567
|
12 754
|
14 941
|
17 128
|
2 626
|
| Active circulante |
73 444
|
36 620
|
89 676
|
498 777
|
334 090
|
122 126
|
131 052
|
145 932
|
68 592
|
| Creanțe |
24 875
|
200
|
200
|
11 200
|
18 880
|
18 229
|
2 000
|
15 105
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
48 569
|
36 420
|
89 476
|
487 577
|
315 210
|
103 897
|
129 052
|
130 827
|
68 592
|
| Datorii |
47 053
|
45 275
|
48 175
|
27 624
|
78 776
|
51 126
|
15 065
|
15 975
|
1 573
|
| Capitaluri proprii |
28 924
|
−4 601
|
47 693
|
479 532
|
265 881
|
83 754
|
130 928
|
147 085
|
69 645
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
102 440
|
—
|
600
|
284 950
|
236 344
|
119 292
|
73 780
|
146 398
|
100 184
|
| Venituri totale |
102 440
|
0
|
600
|
284 950
|
236 344
|
119 292
|
73 780
|
146 587
|
100 184
|
| Cheltuieli totale |
61 356
|
8 816
|
8 529
|
64 974
|
50 567
|
34 559
|
88 529
|
65 873
|
29 660
|
| Rezultat brut |
+41 084
|
−8 816
|
−7 929
|
+219 976
|
+185 777
|
+84 733
|
−14 749
|
+80 714
|
+70 524
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+33 525
|
−8 816
|
−7 929
|
+213 651
|
+182 128
|
+82 898
|
−16 158
|
+77 440
|
+69 445
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către UNIVERSAL ALPIN CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește UNIVERSAL ALPIN CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.