CUI 36931816
DEVMIND S.R.L.
DEVMIND S.R.L. este o firmă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 346.5 mii lei (−39.2% față de 2024), un profit net de 66.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36931816
Nr. înregistrare
J2017000447403
EUID
ROONRC.J2017000447403
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Bacău
Adresă
ALEEA PARCULUI, NR.10, SC.A, ET.1, AP.6
Data înregistrării
19-01-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 22.12.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7210 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale şi inginerie
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
346 476
Rezultat net
+66 941
Capitaluri proprii
231 927
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
0
|
354
|
4 149
|
10 087
|
6 159
|
1 600
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
255 810
|
177 214
|
339 439
|
348 987
|
304 632
|
302 163
|
162 771
|
107 068
|
17 235
|
| Stocuri |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
17 628
|
5 174
|
9 142
|
151 146
|
3 858
|
7 303
|
103 013
|
4 140
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
238 182
|
172 040
|
330 297
|
197 841
|
300 774
|
294 860
|
59 758
|
102 928
|
17 235
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
6 461
|
7 695
|
3 222
|
1 895
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
23 883
|
19 043
|
25 677
|
20 935
|
19 187
|
15 205
|
6 231
|
5 869
|
7 930
|
| Venituri în avans |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
231 927
|
164 986
|
325 606
|
341 361
|
293 499
|
288 558
|
156 540
|
101 199
|
9 305
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
346 476
|
570 056
|
651 234
|
691 403
|
533 263
|
535 409
|
299 990
|
164 426
|
22 455
|
| Venituri totale |
359 955
|
570 057
|
651 836
|
694 870
|
578 320
|
535 415
|
299 991
|
164 426
|
22 455
|
| Cheltuieli totale |
290 069
|
391 924
|
514 684
|
346 939
|
358 160
|
242 028
|
140 690
|
70 887
|
12 676
|
| Rezultat brut |
+69 886
|
+178 133
|
+137 152
|
+347 931
|
+220 160
|
+293 387
|
+159 301
|
+93 539
|
+9 779
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+66 941
|
+164 746
|
+131 613
|
+341 121
|
+215 467
|
+288 318
|
+156 300
|
+91 894
|
+9 105
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
3
|
3
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DEVMIND S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 346 476 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 66 941 lei.
-
Este DEVMIND S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, DEVMIND S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DEVMIND S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a..
-
Când a fost înființată DEVMIND S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DEVMIND S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DEVMIND S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.