CUI 36937444
SMART SORTING SOLUTION SRL
SMART SORTING SOLUTION SRL este o firmă din Curtea de Argeş, județul Argeș, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2018 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 455.1 mii lei (+93.2% față de 2024), un profit net de 326.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
36937444
Nr. înregistrare
J2017000075039
EUID
ROONRC.J2017000075039
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Curtea de Argeş
Adresă
STR. CHIRIŢEŞTI, NR.21
Data înregistrării
20-01-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.01.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
455 120
Rezultat net
+326 204
Capitaluri proprii
854 248
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
667 165
|
155 810
|
160 870
|
16 792
|
2 419
|
4 740
|
6 884
|
0
|
| Active circulante |
345 169
|
432 955
|
240 075
|
188 452
|
208 787
|
300 845
|
296 266
|
168 246
|
| Stocuri |
19 009
|
19 009
|
6 827
|
6 827
|
—
|
—
|
776
|
0
|
| Creanțe |
287 877
|
122 541
|
205 920
|
146 002
|
178 066
|
162 055
|
72 845
|
37 028
|
| Casa și conturi la bănci |
38 411
|
291 533
|
27 456
|
35 751
|
30 849
|
8 790
|
82 645
|
131 218
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Datorii |
158 086
|
60 721
|
79 736
|
31 467
|
41 019
|
20 325
|
3 854
|
2 024
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
−12 182
|
−12 182
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
854 248
|
528 044
|
333 391
|
185 959
|
170 187
|
285 260
|
299 296
|
166 222
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
455 120
|
235 583
|
258 440
|
342 340
|
130 410
|
350 829
|
415 929
|
209 135
|
| Venituri totale |
455 121
|
235 607
|
258 446
|
347 545
|
137 024
|
363 452
|
416 360
|
209 371
|
| Cheltuieli totale |
121 199
|
38 950
|
115 853
|
152 979
|
68 247
|
123 906
|
113 116
|
41 257
|
| Rezultat brut |
+333 922
|
+196 657
|
+142 593
|
+194 566
|
+68 777
|
+239 546
|
+303 244
|
+168 114
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+326 204
|
+194 654
|
+140 366
|
+185 719
|
+64 927
|
+236 032
|
+299 096
|
+166 022
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SMART SORTING SOLUTION SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 455 120 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 326 204 lei.
-
Este SMART SORTING SOLUTION SRL plătitoare de TVA?
-
Da, SMART SORTING SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2018.
-
Ce cod CAEN principal are SMART SORTING SOLUTION SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a..
-
Când a fost înființată SMART SORTING SOLUTION SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SMART SORTING SOLUTION SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SMART SORTING SOLUTION SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.