CUI 36940407
TEDAVAS SERVICE SRL
TEDAVAS SERVICE SRL este o firmă din Petelea, județul Mureș, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.1 mii lei (−22.9% față de 2024) și un profit net de 5.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
36940407
Nr. înregistrare
J26/64/2017
EUID
ROONRC.J26/64/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Petelea
Adresă
PETELEA, NR.544
Data înregistrării
20-01-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.01.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5229 - Alte activităţi anexe transporturilor
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
7 070
Rezultat net
+5 070
Capitaluri proprii
11 099
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9900 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
954
|
954
|
954
|
954
|
| Active circulante |
11 397
|
11 134
|
4 116
|
34
|
194
|
194
|
425
|
| Stocuri |
—
|
—
|
30
|
30
|
30
|
30
|
30
|
| Casa și conturi la bănci |
11 397
|
11 134
|
4 086
|
4
|
164
|
164
|
395
|
| Datorii |
298
|
5 106
|
5 498
|
5 279
|
24 685
|
24 685
|
24 366
|
| Capitaluri proprii |
11 099
|
6 028
|
−1 382
|
−4 291
|
−23 537
|
−23 537
|
−22 987
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
7 070
|
9 165
|
4 750
|
10 666
|
27 280
|
27 280
|
1 100
|
| Venituri totale |
7 070
|
9 165
|
4 750
|
10 666
|
27 280
|
27 280
|
1 100
|
| Cheltuieli totale |
1 034
|
343
|
1 287
|
703
|
27 660
|
27 660
|
24 276
|
| Rezultat brut |
+6 036
|
+8 822
|
+3 463
|
+9 963
|
−380
|
−380
|
−23 176
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+5 070
|
+7 410
|
+2 909
|
+9 963
|
−550
|
−550
|
−23 187
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TEDAVAS SERVICE SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 7 070 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 5 070 lei.
-
Este TEDAVAS SERVICE SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TEDAVAS SERVICE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TEDAVAS SERVICE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată TEDAVAS SERVICE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TEDAVAS SERVICE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TEDAVAS SERVICE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.