CUI 36957670
CONSTRUMIN CIPTRUST SRL
CONSTRUMIN CIPTRUST SRL este o firmă din Negreşti, județul Botoșani, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.5 mii lei (+19.9% față de 2024), un profit net de 17.9 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
36957670
Nr. înregistrare
J2017000025078
EUID
ROONRC.J7/25/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Botoșani
Localitate
Negreşti
Adresă
STR. CIOBĂNAŞULUI, NR.3
Data înregistrării
30-01-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.01.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
117 500
Rezultat net
+17 908
Capitaluri proprii
23 543
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
736
|
736
|
736
|
736
|
736
|
736
|
736
|
736
|
736
|
| Active circulante |
43 372
|
19 315
|
7 463
|
16 519
|
35 207
|
33 104
|
29 078
|
26 914
|
15 865
|
| Creanțe |
4 837
|
11 564
|
—
|
15 675
|
28 675
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
38 535
|
7 751
|
7 463
|
844
|
6 532
|
33 104
|
29 078
|
26 914
|
15 865
|
| Datorii |
20 565
|
14 446
|
7 400
|
4 608
|
315
|
135
|
135
|
225
|
105
|
| Capitaluri proprii |
23 543
|
5 605
|
799
|
12 647
|
35 628
|
33 705
|
29 679
|
27 425
|
16 496
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
117 500
|
98 000
|
52 500
|
28 300
|
36 500
|
34 500
|
31 700
|
29 000
|
17 000
|
| Venituri totale |
117 500
|
98 000
|
52 500
|
28 300
|
36 500
|
34 500
|
31 700
|
29 000
|
17 000
|
| Cheltuieli totale |
98 417
|
92 214
|
51 416
|
15 340
|
17
|
—
|
1 310
|
945
|
194
|
| Rezultat brut |
+19 083
|
+5 786
|
+1 084
|
+12 960
|
+36 483
|
+34 500
|
+30 390
|
+28 055
|
+16 806
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+17 908
|
+4 806
|
+559
|
+12 407
|
+35 388
|
+33 465
|
+29 439
|
+27 185
|
+16 296
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUMIN CIPTRUST SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 117 500 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 17 908 lei.
-
Este CONSTRUMIN CIPTRUST SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSTRUMIN CIPTRUST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUMIN CIPTRUST SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CONSTRUMIN CIPTRUST SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 ianuarie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUMIN CIPTRUST SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUMIN CIPTRUST SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.