CUI 37137164
NENA SERV SRL
NENA SERV SRL este o firmă din Orăştioara de Sus, județul Hunedoara, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 333.4 mii lei (+29.0% față de 2017) și un profit net de 168 mii lei.
Date de identificare
CUI
37137164
Nr. înregistrare
J20/228/2017
EUID
ROONRC.J20/228/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Hunedoara
Localitate
Orăştioara de Sus
Adresă
ORĂŞTIOARA DE SUS, NR.31A
Data înregistrării
02-03-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.03.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 04-11-2020
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2018
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
333 412
Rezultat net
+168 021
Capitaluri proprii
152 700
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
8 171
|
6 823
|
| Active circulante |
221 851
|
148 042
|
| Stocuri |
41 537
|
0
|
| Creanțe |
2 274
|
140 000
|
| Casa și conturi la bănci |
178 040
|
8 042
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
| Datorii |
77 322
|
22 818
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
152 700
|
132 047
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2017
333 412
|
258 440
|
| Venituri totale |
333 412
|
258 441
|
| Cheltuieli totale |
163 271
|
123 283
|
| Rezultat brut |
+170 141
|
+135 158
|
| Rezultat net |
Față de 2017
+168 021
|
+131 847
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
—
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NENA SERV SRL în 2018?
-
Bilanțul pe 2018 arată o cifră de afaceri netă de 333 412 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 168 021 lei.
-
Este NENA SERV SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, NENA SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are NENA SERV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată NENA SERV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NENA SERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NENA SERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.