CUI 37331780
ATTR ACTION STUDIO SRL
ATTR ACTION STUDIO SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal.
Date de identificare
CUI
37331780
Nr. înregistrare
J40/4626/2017
EUID
ROONRC.J40/4626/2017
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR. CONSTANTIN CARACAŞ, NR.8, CAMERA 2
Data înregistrării
04-04-2017
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 17.10.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 17-04-2018
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţareSursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ATTR ACTION STUDIO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ATTR ACTION STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ATTR ACTION STUDIO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.
-
Când a fost înființată ATTR ACTION STUDIO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2017.
-
Unde are sediul ATTR ACTION STUDIO SRL?
-
Sediul firmei ATTR ACTION STUDIO SRL (CUI 37331780) este în STR. CONSTANTIN CARACAŞ, NR.8, CAMERA 2, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către ATTR ACTION STUDIO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ATTR ACTION STUDIO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.