CUI 37338907
TOTAL CONSTRUCT BMB SRL
TOTAL CONSTRUCT BMB SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2018, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.5 mil. lei (+49.0% față de 2023), un profit net de 225 mii lei și 4 angajați.
Date de identificare
CUI
37338907
Nr. înregistrare
J40/4700/2017
EUID
ROONRC.J2017004700409
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
ŞOS GIURGIULUI, NR.277-279, PARTER, BL.C1, AP.3
Data înregistrării
05-04-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 21.10.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 23-01-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0220 - Exploatarea forestieră
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 505 529
Rezultat net
+224 973
Capitaluri proprii
−868 579
Număr mediu de salariați
4
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
186 889
|
146 167
|
176 935
|
204 131
|
265 653
|
314 384
|
44 060
|
| Active circulante |
483 827
|
440 525
|
496 798
|
492 264
|
627 944
|
128 512
|
1 062
|
| Stocuri |
3 747
|
771
|
4 202
|
1 256
|
160
|
45
|
—
|
| Creanțe |
435 761
|
361 088
|
454 279
|
464 731
|
605 935
|
114 687
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
44 319
|
78 666
|
38 317
|
26 277
|
21 849
|
13 780
|
1 062
|
| Cheltuieli în avans |
2 850
|
9
|
—
|
—
|
—
|
718
|
—
|
| Datorii |
1 542 041
|
1 680 587
|
1 951 752
|
1 448 851
|
1 160 965
|
580 456
|
61 034
|
| Venituri în avans |
104
|
104
|
—
|
2 036
|
2 036
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−868 579
|
−1 093 990
|
−1 278 019
|
−754 492
|
−269 404
|
−136 842
|
−15 912
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
1 505 529
|
1 010 631
|
1 734 137
|
1 366 237
|
1 522 304
|
485 267
|
25 740
|
| Venituri totale |
1 516 478
|
1 016 619
|
1 771 547
|
1 375 831
|
1 561 339
|
486 585
|
25 740
|
| Cheltuieli totale |
1 246 011
|
856 086
|
2 277 453
|
1 847 222
|
1 678 287
|
602 646
|
41 080
|
| Rezultat brut |
+270 467
|
+160 533
|
−505 906
|
−471 391
|
−116 948
|
−116 061
|
−15 340
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+224 973
|
+150 345
|
−523 526
|
−485 089
|
−132 562
|
−120 929
|
−16 112
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOTAL CONSTRUCT BMB SRL în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 1 505 529 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 224 973 lei.
-
Este TOTAL CONSTRUCT BMB SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TOTAL CONSTRUCT BMB SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23 ianuarie 2018.
-
Ce cod CAEN principal are TOTAL CONSTRUCT BMB SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TOTAL CONSTRUCT BMB SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOTAL CONSTRUCT BMB SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOTAL CONSTRUCT BMB SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.