CUI 37360734
SHUART PRODCOM S.R.L.
SHUART PRODCOM S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 7411 - Activități de design industrial și vestimentar. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.5 mii lei (+6.5% față de 2024) și un profit net de 15.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
37360734
Nr. înregistrare
J2017004949404
EUID
ROONRC.J2017004949404
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
BLD REGINA MARIA, NR.37-39, CORP A . MANSARDA, AP.9
Data înregistrării
10-04-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 16.07.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7411 - Activități de design industrial și vestimentarCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1424 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
-
1512 - Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
-
1520 - Fabricarea încălțămintei
-
4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
-
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
8552 - Învăţământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
-
9523 - Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
76 450
Rezultat net
+15 842
Capitaluri proprii
60 137
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7410 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
1 462
|
1 787
|
2 112
|
2 437
|
2 762
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
61 338
|
45 631
|
17 126
|
36 049
|
19 713
|
7 947
|
2 178
|
7 604
|
1 863
|
| Stocuri |
1 467
|
289
|
289
|
171
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
30 655
|
7 419
|
5 468
|
4 493
|
3 968
|
1 068
|
560
|
750
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
29 216
|
37 923
|
11 369
|
31 385
|
15 745
|
6 879
|
1 618
|
6 854
|
1 863
|
| Cheltuieli în avans |
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
1 500
|
—
|
—
|
| Datorii |
4 163
|
4 623
|
2 198
|
23 067
|
16 669
|
9 769
|
14 266
|
13 537
|
3 082
|
| Capitaluri proprii |
60 137
|
44 295
|
18 540
|
16 919
|
7 306
|
−322
|
−10 588
|
−5 933
|
−1 219
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
76 450
|
71 791
|
31 030
|
35 040
|
26 385
|
21 835
|
25 141
|
14 590
|
3 280
|
| Venituri totale |
76 450
|
71 791
|
31 030
|
35 040
|
26 385
|
21 835
|
25 141
|
14 590
|
3 280
|
| Cheltuieli totale |
56 765
|
41 408
|
29 140
|
24 397
|
17 965
|
10 938
|
29 324
|
19 127
|
4 600
|
| Rezultat brut |
+19 685
|
+30 383
|
+1 890
|
+10 643
|
+8 420
|
+10 897
|
−4 183
|
−4 537
|
−1 320
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+15 842
|
+25 755
|
+1 622
|
+9 612
|
+7 628
|
+10 266
|
−4 655
|
−4 714
|
−1 419
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SHUART PRODCOM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 76 450 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 15 842 lei.
-
Este SHUART PRODCOM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SHUART PRODCOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SHUART PRODCOM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7411 - Activități de design industrial și vestimentar.
-
Când a fost înființată SHUART PRODCOM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SHUART PRODCOM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SHUART PRODCOM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.