CUI 37371350
ISRO STUDY SRL
ISRO STUDY SRL este o firmă din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.6 mii lei (−3.7% față de 2024), un profit net de 19.9 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
37371350
Nr. înregistrare
J19/210/2017
EUID
ROONRC.J19/210/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Harghita
Localitate
Odorheiu Secuiesc
Adresă
STR. LUTULUI, NR.6
Data înregistrării
11-04-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.04.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
44 615
Rezultat net
+19 914
Capitaluri proprii
20 154
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
4 377
|
3 507
|
137
|
137
|
137
|
137
|
| Active circulante |
16 363
|
7 775
|
2 594
|
854
|
1 080
|
1 080
|
| Stocuri |
0
|
0
|
880
|
880
|
880
|
880
|
| Creanțe |
600
|
1 498
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
15 763
|
6 277
|
1 714
|
−26
|
200
|
200
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
586
|
2 402
|
1 421
|
1 092
|
1 017
|
1 017
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
20 154
|
8 880
|
1 310
|
−101
|
200
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
44 615
|
46 326
|
2 311
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
44 814
|
46 326
|
2 320
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
21 107
|
37 433
|
640
|
301
|
0
|
0
|
| Rezultat brut |
+23 707
|
+8 893
|
+1 680
|
−301
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+19 914
|
+7 570
|
+1 411
|
−301
|
0
|
0
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ISRO STUDY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 44 615 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 19 914 lei.
-
Este ISRO STUDY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ISRO STUDY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ISRO STUDY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a..
-
Când a fost înființată ISRO STUDY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ISRO STUDY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ISRO STUDY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.