CUI 37428643
BAUMLI INSTALL SRL
BAUMLI INSTALL SRL este o firmă din Berveni, județul Satu Mare, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma este plătitoare de TVA din 2019 și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 111.3 mii lei (+4 391.8% față de 2024), o pierdere netă de 242.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37428643
Nr. înregistrare
J30/382/2017
EUID
ROONRC.J30/382/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Berveni
Adresă
BERVENI, NR.233
Data înregistrării
21-04-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.04.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 04-07-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
111 261
Rezultat net
−242 753
Capitaluri proprii
−1 271 872
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
572
|
13 844
|
27 117
|
69 880
|
133 707
|
133 057
|
181 724
|
| Active circulante |
668 619
|
750 055
|
733 322
|
144 215
|
126 259
|
89 051
|
283 426
|
| Stocuri |
625 052
|
625 052
|
625 052
|
123 800
|
10 936
|
6 260
|
367
|
| Creanțe |
42 460
|
125 227
|
105 695
|
14 922
|
109 507
|
71 271
|
277 500
|
| Casa și conturi la bănci |
1 107
|
−224
|
2 575
|
5 493
|
5 816
|
11 520
|
5 559
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
160
|
—
|
| Datorii |
1 941 063
|
1 793 018
|
1 486 194
|
557 850
|
323 237
|
243 402
|
297 484
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
15 060
|
65 614
|
116 169
|
166 723
|
| Capitaluri proprii |
−1 271 872
|
−1 029 119
|
−725 755
|
−358 815
|
−128 885
|
−137 303
|
943
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
111 261
|
2 477
|
117 733
|
139 182
|
637 799
|
197 078
|
96 378
|
| Venituri totale |
115 463
|
2 477
|
143 015
|
189 736
|
741 131
|
247 632
|
129 739
|
| Cheltuieli totale |
358 216
|
305 816
|
508 779
|
418 273
|
725 411
|
383 907
|
128 332
|
| Rezultat brut |
−242 753
|
−303 339
|
−365 764
|
−228 537
|
+15 720
|
−136 275
|
+1 407
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−242 753
|
−303 364
|
−366 941
|
−229 929
|
+8 418
|
−138 246
|
+443
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
6
|
8
|
8
|
8
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BAUMLI INSTALL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 111 261 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 242 753 lei.
-
Este BAUMLI INSTALL SRL plătitoare de TVA?
-
Da, BAUMLI INSTALL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 iulie 2019.
-
Ce cod CAEN principal are BAUMLI INSTALL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată BAUMLI INSTALL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BAUMLI INSTALL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BAUMLI INSTALL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.