CUI 37430740
DECI INTER CONSTRUCT SRL
DECI INTER CONSTRUCT SRL este o firmă din Floreşti, județul Giurgiu, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o pierdere netă de 13 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37430740
Nr. înregistrare
J52/290/2017
EUID
ROONRC.J52/290/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Giurgiu
Localitate
Floreşti
Adresă
STR. PREOT EMILIAN VOICULESCU, NR.34
Data înregistrării
24-04-2017
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 06.08.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-08-2025
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−13 008
Capitaluri proprii
91 983
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
125 657
|
121 229
|
100 158
|
46 818
|
188 596
|
146 096
|
89 121
|
89 121
|
—
|
| Active circulante |
4 390
|
16 402
|
359 511
|
207 912
|
521 605
|
966 504
|
696 703
|
244 941
|
130 389
|
| Stocuri |
—
|
—
|
1 460
|
1 460
|
1 460
|
1 460
|
1 460
|
1 460
|
1 460
|
| Creanțe |
2 996
|
9 094
|
210 145
|
—
|
537
|
9
|
9
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
1 394
|
7 308
|
147 906
|
206 452
|
519 608
|
965 035
|
695 234
|
243 481
|
128 929
|
| Datorii |
35 464
|
32 642
|
140 248
|
67 472
|
8 284
|
41 644
|
65 683
|
119 039
|
8 005
|
| Venituri în avans |
2 600
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
91 983
|
104 989
|
319 421
|
187 258
|
701 917
|
1 070 956
|
720 141
|
215 023
|
122 384
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
272 162
|
2 777 434
|
1 318 056
|
466 487
|
1 451 544
|
876 961
|
384 907
|
242 454
|
| Venituri totale |
27 203
|
302 488
|
2 777 438
|
1 334 524
|
466 487
|
1 451 560
|
878 644
|
384 907
|
242 454
|
| Cheltuieli totale |
38 658
|
342 984
|
1 044 173
|
751 188
|
431 421
|
595 079
|
364 656
|
188 419
|
117 844
|
| Rezultat brut |
−11 455
|
−40 496
|
+1 733 265
|
+583 336
|
+35 066
|
+856 481
|
+513 988
|
+196 488
|
+124 610
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−13 008
|
−40 512
|
+1 645 346
|
+569 581
|
+30 961
|
+842 412
|
+505 118
|
+192 639
|
+122 184
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
17
|
8
|
6
|
10
|
5
|
3
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este DECI INTER CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DECI INTER CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DECI INTER CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată DECI INTER CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 aprilie 2017.
-
Unde are sediul DECI INTER CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei DECI INTER CONSTRUCT SRL (CUI 37430740) este în STR. PREOT EMILIAN VOICULESCU, NR.34, Floreşti, județul Giurgiu.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DECI INTER CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DECI INTER CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.