CUI 37434386
INTERIDEASIG SRL
INTERIDEASIG SRL este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 233.6 mii lei (+0.9% față de 2024), un profit net de 40.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37434386
Nr. înregistrare
J22/988/2017
EUID
ROONRC.J22/988/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
ŞOS. REDIU, NR.6A, PARTER, BL.482E, SC.B, AP.2
Data înregistrării
24-04-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.04.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6622 - Activităţi ale agenţilor şi broker-ilor de asigurări
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
233 608
Rezultat net
+40 885
Capitaluri proprii
49 748
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
1 650
|
4 950
|
—
|
—
|
1 240
|
1 240
|
1 240
|
1 240
|
| Active circulante |
59 725
|
65 756
|
54 851
|
113 292
|
162 505
|
102 249
|
58 089
|
21 249
|
| Stocuri |
424
|
424
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
25 802
|
55 350
|
16 668
|
844
|
1
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
33 499
|
9 982
|
38 183
|
112 448
|
162 504
|
102 249
|
58 089
|
21 249
|
| Datorii |
11 627
|
7 496
|
4 923
|
3 668
|
6 489
|
5 449
|
3 784
|
984
|
| Capitaluri proprii |
49 748
|
63 210
|
49 928
|
109 624
|
157 256
|
98 040
|
55 545
|
21 505
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
233 608
|
231 487
|
213 893
|
189 358
|
116 089
|
89 695
|
90 147
|
40 593
|
| Venituri totale |
233 608
|
231 487
|
213 893
|
189 358
|
116 089
|
89 695
|
90 147
|
40 593
|
| Cheltuieli totale |
181 150
|
154 817
|
154 285
|
78 605
|
53 390
|
46 303
|
55 206
|
18 882
|
| Rezultat brut |
+52 458
|
+76 670
|
+59 608
|
+110 753
|
+62 699
|
+43 392
|
+34 941
|
+21 711
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+40 885
|
+59 783
|
+48 960
|
+108 859
|
+59 216
|
+42 495
|
+34 040
|
+21 305
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERIDEASIG SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 233 608 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 40 885 lei.
-
Este INTERIDEASIG SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, INTERIDEASIG SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are INTERIDEASIG SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată INTERIDEASIG SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERIDEASIG SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERIDEASIG SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.