CUI 37448446
POT & POT CONSTRUCT SRL
POT & POT CONSTRUCT SRL este o firmă din Tulcea, județul Tulcea, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 2550 - Fabricarea produselor metalice obţinute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
37448446
Nr. înregistrare
J36/211/2017
EUID
ROONRC.J36/211/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Tulcea
Localitate
Tulcea
Adresă
STR. VITICULTURII, NR.25, LOT NR.1, CAMERA 2
Data înregistrării
26-04-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 24-04-2019
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−128
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2550 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
—
|
—
|
143
|
143
|
143
|
143
|
| Active circulante |
0
|
0
|
—
|
—
|
275
|
275
|
275
|
315
|
| Stocuri |
0
|
0
|
—
|
—
|
115
|
115
|
115
|
115
|
| Creanțe |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
0
|
0
|
—
|
—
|
160
|
160
|
160
|
200
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
128
|
128
|
129
|
129
|
288
|
288
|
288
|
288
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−128
|
−128
|
−129
|
−129
|
130
|
130
|
130
|
170
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
0
|
0
|
259
|
259
|
—
|
—
|
40
|
30
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
−259
|
−259
|
0
|
0
|
−40
|
−30
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
−259
|
−259
|
0
|
0
|
−40
|
−30
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut POT & POT CONSTRUCT SRL în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este POT & POT CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, POT & POT CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are POT & POT CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2550 - Fabricarea produselor metalice obţinute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor.
-
Când a fost înființată POT & POT CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către POT & POT CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește POT & POT CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.