CUI 37464859
TEAMSOLUTION ADMIN SRL
TEAMSOLUTION ADMIN SRL este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 257.2 mii lei (+5.5% față de 2024), un profit net de 50 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37464859
Nr. înregistrare
J40/5991/2017
EUID
ROONRC.J40/5991/2017
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR. PENEŞ CURCANUL, NR.14, BL.A, ET.6, AP.31
Data înregistrării
27-04-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.04.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
257 163
Rezultat net
+49 969
Capitaluri proprii
50 209
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
111
|
1 444
|
2 778
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
107 429
|
70 699
|
150 485
|
192 283
|
97 660
|
261 567
|
224 442
|
130 477
|
| Creanțe |
13 350
|
3 669
|
96 480
|
178 274
|
97 100
|
250 600
|
—
|
2 500
|
| Casa și conturi la bănci |
94 079
|
67 030
|
54 005
|
14 009
|
560
|
10 967
|
224 442
|
127 977
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
59
|
58
|
—
|
50
|
| Datorii |
57 331
|
35 348
|
24 274
|
99 170
|
6 608
|
11 218
|
8 056
|
6 211
|
| Capitaluri proprii |
50 209
|
36 795
|
128 989
|
93 113
|
91 111
|
250 407
|
216 386
|
124 316
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
257 163
|
243 687
|
267 800
|
213 080
|
237 922
|
202 077
|
207 179
|
173 849
|
| Venituri totale |
273 873
|
243 687
|
267 800
|
213 080
|
237 922
|
202 077
|
207 179
|
173 849
|
| Cheltuieli totale |
221 233
|
273 737
|
136 427
|
118 120
|
144 886
|
126 188
|
113 039
|
44 517
|
| Rezultat brut |
+52 640
|
−30 050
|
+131 373
|
+94 960
|
+93 036
|
+75 889
|
+94 140
|
+129 332
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+49 969
|
−32 194
|
+128 749
|
+92 873
|
+90 704
|
+74 021
|
+92 070
|
+124 116
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TEAMSOLUTION ADMIN SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 257 163 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 49 969 lei.
-
Este TEAMSOLUTION ADMIN SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TEAMSOLUTION ADMIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TEAMSOLUTION ADMIN SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.
-
Când a fost înființată TEAMSOLUTION ADMIN SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TEAMSOLUTION ADMIN SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TEAMSOLUTION ADMIN SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.