CUI 37547385
PICK DRIVERS SRL
PICK DRIVERS SRL este o firmă din Petrăchioaia, județul Ilfov, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 61.1 mii lei (+385.0% față de 2024), o pierdere netă de 44.6 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
37547385
Nr. înregistrare
J2017006749404
EUID
ROONRC.J2017006749404
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Petrăchioaia
Adresă
STR. VÂNĂTORI, NR.288, CAMERA 1
Data înregistrării
10-05-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 03.07.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
61 133
Rezultat net
−44 550
Capitaluri proprii
6 670
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Active circulante |
49 700
|
54 735
|
50 470
|
50 471
|
50 821
|
51 121
|
51 271
|
51 971
|
67 469
|
| Stocuri |
4 200
|
—
|
8 398
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Creanțe |
2 264
|
15 000
|
2 337
|
742
|
742
|
742
|
742
|
742
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
43 236
|
39 735
|
39 735
|
49 729
|
50 079
|
50 379
|
50 529
|
51 229
|
67 469
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Datorii |
43 030
|
3 515
|
2 281
|
2 082
|
2 082
|
2 082
|
2 082
|
2 382
|
4 454
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
6 670
|
51 220
|
48 189
|
48 389
|
48 739
|
49 039
|
49 189
|
49 589
|
63 015
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
61 133
|
12 605
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
229 174
|
| Venituri totale |
61 133
|
12 605
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
229 174
|
| Cheltuieli totale |
105 683
|
9 048
|
200
|
350
|
300
|
150
|
400
|
13 426
|
164 067
|
| Rezultat brut |
−44 550
|
+3 557
|
−200
|
−350
|
−300
|
−150
|
−400
|
−13 426
|
+65 107
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−44 550
|
+3 031
|
−200
|
−350
|
−300
|
−150
|
−400
|
−13 426
|
+62 815
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
3
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PICK DRIVERS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 61 133 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 44 550 lei.
-
Este PICK DRIVERS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, PICK DRIVERS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PICK DRIVERS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
-
Când a fost înființată PICK DRIVERS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PICK DRIVERS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PICK DRIVERS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.