CUI 37571286
I V M CONSTRUCT SRL
I V M CONSTRUCT SRL este o firmă din Sălişte Orş. Sălişte, județul Sibiu, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 1.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
37571286
Nr. înregistrare
J32/688/2017
EUID
ROONRC.J32/688/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Sibiu
Localitate
Sălişte Orş. Sălişte
Adresă
STR. BRATA, NR.35
Data înregistrării
15-05-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.05.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 598
Capitaluri proprii
242 473
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active circulante |
272 723
|
274 821
|
275 169
|
276 395
|
277 645
|
278 647
|
279 899
|
281 406
|
282 917
|
| Casa și conturi la bănci |
272 723
|
274 821
|
275 169
|
276 395
|
277 645
|
278 647
|
279 899
|
281 406
|
282 917
|
| Datorii |
30 250
|
30 750
|
30 000
|
30 000
|
30 500
|
30 000
|
30 000
|
30 250
|
30 000
|
| Capitaluri proprii |
242 473
|
244 071
|
245 169
|
246 395
|
247 145
|
248 647
|
249 899
|
251 156
|
252 917
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
287 632
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
287 632
|
| Cheltuieli totale |
1 598
|
1 098
|
1 226
|
750
|
1 502
|
1 252
|
1 257
|
1 761
|
32 039
|
| Rezultat brut |
−1 598
|
−1 098
|
−1 226
|
−750
|
−1 502
|
−1 252
|
−1 257
|
−1 761
|
+255 593
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 598
|
−1 098
|
−1 226
|
−750
|
−1 502
|
−1 252
|
−1 257
|
−1 761
|
+252 717
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este I V M CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, I V M CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are I V M CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată I V M CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 mai 2017.
-
Unde are sediul I V M CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei I V M CONSTRUCT SRL (CUI 37571286) este în STR. BRATA, NR.35, Sălişte Orş. Sălişte, județul Sibiu.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către I V M CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește I V M CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.