CUI 37579484

MINERVA TRAINING SRL

MINERVA TRAINING SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.5 mii lei (−17.0% față de 2024) și un profit net de 15.4 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

37579484

Nr. înregistrare

J2017007080403

EUID

ROONRC.J40/7080/2017

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 4

Adresă

STR BERCENI, NR.41, CAMERA 1, BL.108, SC.2, ET.6, AP.56

Data înregistrării

16-05-2017

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 01.11.2018

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 8552 - Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−17.0%

32 535

Rezultat net

+217.5%

+15 356

Capitaluri proprii

+51.9%

44 919

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut MINERVA TRAINING SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 32 535 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 15 356 lei.

Este MINERVA TRAINING SRL plătitoare de TVA?

Nu, MINERVA TRAINING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are MINERVA TRAINING SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a..

Când a fost înființată MINERVA TRAINING SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2017.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către MINERVA TRAINING SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MINERVA TRAINING SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit