CUI 37646176
EDILRAF EVOLUTION S.R.L.
EDILRAF EVOLUTION S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 466.7 mii lei (−13.9% față de 2024), un profit net de 262.4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37646176
Nr. înregistrare
J2017007775404
EUID
ROONRC.J2017007775404
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
ȘOS VIILOR, NR.55A, LOT 4. CAMERA 3, SC.5, ET.2, AP.17
Data înregistrării
25-05-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2022
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uşi şi ferestre din metal
-
3511 - Producţia de energie electrică
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4616 - Intermedieri în comerţul cu textile, confecţii din blană, încălţăminte şi articole din piele
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
466 722
Rezultat net
+262 391
Capitaluri proprii
1 152 585
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
−480
|
841
|
2 776
|
4 711
|
6 647
|
—
|
—
|
| Active circulante |
1 708 701
|
1 630 350
|
1 289 886
|
1 518 116
|
1 619 550
|
465 873
|
46 562
|
3 098
|
735
|
| Creanțe |
124 459
|
11 927
|
9 881
|
147 767
|
447 672
|
453 159
|
1 714
|
—
|
200
|
| Casa și conturi la bănci |
1 584 242
|
1 618 423
|
1 280 005
|
1 370 349
|
1 171 878
|
12 714
|
44 848
|
3 098
|
535
|
| Datorii |
556 116
|
740 156
|
654 837
|
763 792
|
74 904
|
86 996
|
84 820
|
112
|
3 597
|
| Capitaluri proprii |
1 152 585
|
890 194
|
634 569
|
755 165
|
1 547 422
|
383 588
|
−31 611
|
2 986
|
−2 862
|
| Capital subscris vărsat |
850
|
850
|
850
|
850
|
850
|
850
|
850
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
466 722
|
542 119
|
1 060 109
|
2 749 663
|
4 836 338
|
2 882 088
|
3 206 597
|
7 280
|
1 700
|
| Venituri totale |
466 795
|
553 638
|
1 061 637
|
2 756 947
|
4 843 856
|
3 002 248
|
3 208 151
|
7 280
|
1 700
|
| Cheltuieli totale |
198 411
|
283 916
|
1 171 632
|
2 696 764
|
3 637 462
|
2 558 194
|
3 211 615
|
1 320
|
4 710
|
| Rezultat brut |
+268 384
|
+269 722
|
−109 995
|
+60 183
|
+1 206 394
|
+444 054
|
−3 464
|
+5 960
|
−3 010
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+262 391
|
+255 625
|
−120 596
|
+31 113
|
+1 163 834
|
+415 199
|
−35 247
|
+5 848
|
−3 062
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
3
|
13
|
24
|
15
|
30
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EDILRAF EVOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 466 722 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 262 391 lei.
-
Este EDILRAF EVOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EDILRAF EVOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2019.
-
Ce cod CAEN principal are EDILRAF EVOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată EDILRAF EVOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EDILRAF EVOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EDILRAF EVOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.