CUI 37666270
DIMLAYER STUDIO SRL
DIMLAYER STUDIO SRL este o firmă din Domneşti, județul Ilfov, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 127.3 mii lei (−39.0% față de 2024), o pierdere netă de 17.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37666270
Nr. înregistrare
J2017002589233
EUID
ROONRC.J2017002589233
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Domneşti
Adresă
INT. SLĂNIC, NR.3, PARTER. CAMERA 1
Data înregistrării
29-05-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.05.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7413 - Activități de design de interior
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
127 330
Rezultat net
−17 623
Capitaluri proprii
119 603
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
70 731
|
72 090
|
67 622
|
67 985
|
70 159
|
67 622
|
68 569
|
970
|
1 021
|
| Active circulante |
55 978
|
98 662
|
15 848
|
15 390
|
24 944
|
21 700
|
12 635
|
24 827
|
14 325
|
| Creanțe |
22 770
|
34 000
|
10 500
|
—
|
—
|
3 172
|
3 171
|
—
|
2 260
|
| Casa și conturi la bănci |
33 208
|
64 662
|
5 348
|
15 390
|
24 944
|
18 528
|
9 464
|
24 827
|
12 065
|
| Cheltuieli în avans |
2 613
|
2 643
|
2 941
|
3 152
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
9 719
|
36 169
|
6 372
|
3 822
|
8 519
|
24 272
|
40 186
|
2 366
|
4 607
|
| Capitaluri proprii |
119 603
|
137 226
|
80 039
|
82 705
|
86 584
|
65 050
|
41 018
|
23 431
|
10 739
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
127 330
|
208 800
|
97 500
|
78 747
|
85 190
|
69 601
|
81 781
|
59 422
|
35 133
|
| Venituri totale |
127 387
|
208 812
|
97 500
|
78 747
|
85 190
|
69 601
|
81 781
|
59 422
|
35 133
|
| Cheltuieli totale |
143 927
|
125 532
|
99 240
|
81 878
|
59 651
|
44 903
|
63 377
|
46 135
|
24 242
|
| Rezultat brut |
−16 540
|
+83 280
|
−1 740
|
−3 131
|
+25 539
|
+24 698
|
+18 404
|
+13 287
|
+10 891
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−17 623
|
+81 295
|
−2 666
|
−3 880
|
+24 704
|
+24 033
|
+17 586
|
+12 692
|
+10 539
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DIMLAYER STUDIO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 127 330 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 17 623 lei.
-
Este DIMLAYER STUDIO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DIMLAYER STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DIMLAYER STUDIO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată DIMLAYER STUDIO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DIMLAYER STUDIO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DIMLAYER STUDIO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.