CUI 37679394
MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L.
MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Mărişel, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.8 mii lei (+8.9% față de 2024), un profit net de 4.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37679394
Nr. înregistrare
J2023000273126
EUID
ROONRC.J2023000273126
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Mărişel
Adresă
MĂRIŞEL, NR.220
Data înregistrării
30-05-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 20.01.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
10 755
Rezultat net
+4 234
Capitaluri proprii
10 838
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
41 193
|
86 132
|
131 070
|
176 008
|
| Active circulante |
15 793
|
10 993
|
11 255
|
16 853
|
154 721
|
114 058
|
20 242
|
| Creanțe |
—
|
9 880
|
—
|
—
|
—
|
63 421
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
15 793
|
1 113
|
11 255
|
16 853
|
154 721
|
50 637
|
20 242
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
262
|
334
|
299
|
342
|
| Datorii |
4 955
|
4 388
|
5 931
|
6 868
|
16 231
|
16 562
|
27 322
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
38 734
|
80 976
|
168 218
|
178 222
|
| Capitaluri proprii |
10 838
|
6 605
|
5 324
|
12 706
|
143 980
|
60 647
|
−8 952
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
10 755
|
9 880
|
64 298
|
99 355
|
211 150
|
170 100
|
5 200
|
| Venituri totale |
10 755
|
9 880
|
103 032
|
141 597
|
299 637
|
266 084
|
25 328
|
| Cheltuieli totale |
5 818
|
8 361
|
109 848
|
128 130
|
214 192
|
194 885
|
34 428
|
| Rezultat brut |
+4 937
|
+1 519
|
−6 816
|
+13 467
|
+85 445
|
+71 199
|
−9 100
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+4 234
|
+1 281
|
−7 382
|
+12 506
|
+83 333
|
+69 599
|
−9 152
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
4
|
4
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 10 755 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 234 lei.
-
Este MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MARCO MINI CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.