CUI 37685906

PAY LYS SRL

PAY LYS SRL este o firmă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 289 mii lei (−2.9% față de 2024), un profit net de 330.6 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

37685906

Nr. înregistrare

J2017000550183

EUID

ROONRC.J2017000550183

Formă juridică

SRL

Județ

Gorj

Localitate

Târgu Jiu

Adresă

STR. VICTORIEI, BIROUL NR. 4, BL.194, ET.PARTER

Data înregistrării

31-05-2017

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 31.05.2017

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

  • 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

  • 6619 - Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activităţi de asigurări şi fonduri de pensii

  • 6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−2.9%

288 973

Rezultat net

−45.7%

+330 602

Capitaluri proprii

−13.8%

1 865 626

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut PAY LYS SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 288 973 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 330 602 lei.

Este PAY LYS SRL plătitoare de TVA?

Nu, PAY LYS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PAY LYS SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.

Când a fost înființată PAY LYS SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2017.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PAY LYS SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PAY LYS SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit