CUI 37709495
TICSON S.R.L.
TICSON S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o pierdere netă de 1.5 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
37709495
Nr. înregistrare
J12/3378/2017
EUID
ROONRC.J2017003378128
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
PŢA. 1 MAI, NR.1-2, CLĂDIREA ADMINISTRATIVĂ UNIREA, ET.3
Data înregistrării
07-06-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.06.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 469
Capitaluri proprii
−180 460
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
39 616
|
92 438
|
145 260
|
| Active circulante |
8 914
|
11 081
|
4
|
58
|
35 221
|
4 074
|
| Creanțe |
204
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 635
|
| Casa și conturi la bănci |
8 710
|
11 081
|
4
|
58
|
35 221
|
439
|
| Datorii |
189 374
|
190 072
|
120 204
|
94 404
|
27 540
|
39 392
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
42 338
|
93 138
|
143 946
|
| Capitaluri proprii |
−180 460
|
−178 991
|
−120 200
|
−97 068
|
6 981
|
−34 004
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
5 000
|
—
|
42 095
|
124 281
|
4 500
|
| Venituri totale |
70
|
5 000
|
0
|
92 895
|
175 089
|
12 968
|
| Cheltuieli totale |
1 539
|
63 741
|
5 624
|
196 525
|
132 861
|
47 127
|
| Rezultat brut |
−1 469
|
−58 741
|
−5 624
|
−103 630
|
+42 228
|
−34 159
|
| Rezultat net |
Față de 2023
−1 469
|
−58 791
|
−5 624
|
−104 050
|
+40 985
|
−34 204
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
1
|
1
|
2
|
4
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TICSON S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TICSON S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TICSON S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TICSON S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iunie 2017.
-
Unde are sediul TICSON S.R.L.?
-
Sediul firmei TICSON S.R.L. (CUI 37709495) este în PŢA. 1 MAI, NR.1-2, CLĂDIREA ADMINISTRATIVĂ UNIREA, ET.3, Cluj-Napoca, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TICSON S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TICSON S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.