CUI 37726305
RUVIJO YOUNG S.R.L.
RUVIJO YOUNG S.R.L. este o firmă din Orş. Cristuru Secuiesc, județul Harghita, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 83.6 mii lei (−53.0% față de 2024), o pierdere netă de 38.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37726305
Nr. înregistrare
J2021000586198
EUID
ROONRC.J2021000586198
Formă juridică
SRL
Județ
Harghita
Localitate
Orş. Cristuru Secuiesc
Adresă
STR. CECHEŞTI, NR.19
Data înregistrării
09-06-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 19.10.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 23-11-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
83 593
Rezultat net
−38 106
Capitaluri proprii
−69 999
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4645 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
111
|
1 433
|
2 755
|
4 077
|
—
|
| Active circulante |
91 357
|
156 283
|
253 889
|
281 780
|
281 418
|
255 081
|
202 122
|
186 942
|
133 487
|
| Stocuri |
42 380
|
108 778
|
238 475
|
274 870
|
239 244
|
210 529
|
140 039
|
144 129
|
129 201
|
| Creanțe |
—
|
26 626
|
4
|
—
|
35 450
|
43 931
|
59 160
|
42 014
|
1 148
|
| Casa și conturi la bănci |
48 977
|
20 879
|
15 410
|
6 910
|
6 724
|
621
|
2 923
|
799
|
3 138
|
| Datorii |
161 356
|
188 176
|
282 926
|
304 457
|
312 433
|
288 094
|
231 266
|
205 133
|
140 681
|
| Capitaluri proprii |
−69 999
|
−31 893
|
−29 037
|
−22 677
|
−30 904
|
−31 580
|
−26 389
|
−14 114
|
−7 194
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
83 593
|
177 951
|
114 716
|
37 218
|
26 083
|
9 600
|
18 531
|
35 237
|
14 058
|
| Venituri totale |
83 593
|
180 053
|
117 793
|
37 634
|
31 497
|
12 531
|
19 620
|
36 935
|
14 305
|
| Cheltuieli totale |
121 699
|
182 909
|
122 979
|
28 662
|
30 039
|
17 423
|
31 339
|
42 798
|
21 277
|
| Rezultat brut |
−38 106
|
−2 856
|
−5 186
|
+8 972
|
+1 458
|
−4 892
|
−11 719
|
−5 863
|
−6 972
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−38 106
|
−2 856
|
−6 360
|
+8 228
|
+676
|
−5 191
|
−12 275
|
−6 920
|
−7 394
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RUVIJO YOUNG S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 83 593 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 38 106 lei.
-
Este RUVIJO YOUNG S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, RUVIJO YOUNG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 23 noiembrie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are RUVIJO YOUNG S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie.
-
Când a fost înființată RUVIJO YOUNG S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 octombrie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RUVIJO YOUNG S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RUVIJO YOUNG S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.