CUI 37754550
EFFICIENCY UP SRL
EFFICIENCY UP SRL este o firmă din Giroc, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării. Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat un profit net de 1.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
37754550
Nr. înregistrare
J35/2369/2017
EUID
ROONRC.J35/2369/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Giroc
Adresă
STR. BEGA, NR.56/3
Data înregistrării
14-06-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.06.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
+1 794
Capitaluri proprii
64 976
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7021 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
666
|
1 332
|
3 020
|
11 869
|
21 450
|
27 952
|
9 589
|
| Active circulante |
64 976
|
65 919
|
71 768
|
10 301
|
519 548
|
509 942
|
532 529
|
350 417
|
592 484
|
| Stocuri |
—
|
—
|
4 882
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
59 300
|
54 737
|
47 528
|
1 208
|
454 973
|
299 445
|
488 082
|
294 418
|
376 356
|
| Casa și conturi la bănci |
5 676
|
11 182
|
19 358
|
9 093
|
64 575
|
210 497
|
44 447
|
55 999
|
216 128
|
| Datorii |
0
|
2 737
|
632
|
16 975
|
48 211
|
27 205
|
13 449
|
24 176
|
12 913
|
| Capitaluri proprii |
64 976
|
63 182
|
71 802
|
−5 342
|
474 357
|
494 606
|
540 530
|
354 193
|
589 160
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
103 406
|
37 870
|
268 866
|
88 235
|
298 471
|
201 005
|
628 000
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
103 406
|
37 870
|
273 789
|
90 995
|
298 471
|
201 005
|
628 000
|
| Cheltuieli totale |
−1 794
|
8 620
|
11 917
|
47 238
|
86 062
|
109 387
|
108 283
|
107 656
|
32 760
|
| Rezultat brut |
+1 794
|
−8 620
|
+91 489
|
−9 368
|
+187 727
|
−18 392
|
+190 188
|
+93 349
|
+595 240
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 794
|
−8 620
|
+77 144
|
−10 504
|
+179 751
|
−19 224
|
+187 203
|
+91 339
|
+588 960
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este EFFICIENCY UP SRL plătitoare de TVA?
-
Da, EFFICIENCY UP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are EFFICIENCY UP SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării.
-
Când a fost înființată EFFICIENCY UP SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2017.
-
Unde are sediul EFFICIENCY UP SRL?
-
Sediul firmei EFFICIENCY UP SRL (CUI 37754550) este în STR. BEGA, NR.56/3, Giroc, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EFFICIENCY UP SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EFFICIENCY UP SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.