CUI 37771659
ELTRUSTAL SRL
ELTRUSTAL SRL este o firmă din Brăila, județul Brăila, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma este plătitoare de TVA din 2017 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 273.9 mii lei (−42.3% față de 2024), un profit net de 26.6 mii lei și 8 angajați.
Date de identificare
CUI
37771659
Nr. înregistrare
J2017000461094
EUID
ROONRC.J2017000461094
Formă juridică
SRL
Județ
Brăila
Localitate
Brăila
Adresă
CAL. GALAŢI, NR.329, BL.3, SC.3, ET.1, AP.44
Data înregistrării
15-06-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.06.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
273 919
Rezultat net
+26 558
Capitaluri proprii
−367 565
Număr mediu de salariați
8
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
16 871
|
27 445
|
32 801
|
51 409
|
67 858
|
86 689
|
104 070
|
—
|
—
|
| Active circulante |
335 486
|
579 222
|
434 156
|
246 077
|
286 122
|
628 899
|
470 385
|
392 057
|
290 618
|
| Stocuri |
240 019
|
480 019
|
323 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
92 414
|
98 727
|
105 120
|
221 566
|
238 102
|
427 994
|
422 987
|
380 156
|
56 872
|
| Casa și conturi la bănci |
3 053
|
476
|
6 036
|
24 511
|
48 020
|
200 905
|
47 398
|
11 901
|
233 746
|
| Datorii |
719 922
|
528 600
|
412 866
|
264 453
|
169 975
|
252 342
|
189 873
|
96 372
|
46 538
|
| Capitaluri proprii |
−367 565
|
78 067
|
54 091
|
33 033
|
184 005
|
463 246
|
384 582
|
295 685
|
244 080
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
273 919
|
475 056
|
388 213
|
505 601
|
182 141
|
701 381
|
822 770
|
786 454
|
691 119
|
| Venituri totale |
512 823
|
627 609
|
715 861
|
511 119
|
185 022
|
714 974
|
826 752
|
786 485
|
691 120
|
| Cheltuieli totale |
483 487
|
594 187
|
690 874
|
648 978
|
462 616
|
628 524
|
741 392
|
726 164
|
440 329
|
| Rezultat brut |
+29 336
|
+33 422
|
+24 987
|
−137 859
|
−277 594
|
+86 450
|
+85 360
|
+60 321
|
+250 791
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+26 558
|
+23 975
|
+21 058
|
−142 970
|
−279 241
|
+79 421
|
+77 092
|
+52 456
|
+243 880
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
7
|
8
|
8
|
7
|
7
|
—
|
4
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ELTRUSTAL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 273 919 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 26 558 lei.
-
Este ELTRUSTAL SRL plătitoare de TVA?
-
Da, ELTRUSTAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are ELTRUSTAL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată ELTRUSTAL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ELTRUSTAL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ELTRUSTAL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.