CUI 37789478
CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL
CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL este o firmă din Livada, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 236.1 mii lei (−21.1% față de 2024), un profit net de 1.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37789478
Nr. înregistrare
J12/3890/2017
EUID
ROONRC.J2017003890127
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Livada
Adresă
STR. DEJULUI, NR.23
Data înregistrării
19-06-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.06.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-03-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
236 137
Rezultat net
+1 706
Capitaluri proprii
175 378
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
370 481
|
399 856
|
223 623
|
1 092
|
30 666
|
74 827
|
118 988
|
162 058
|
| Active circulante |
132 292
|
82 594
|
131 660
|
205 789
|
43 714
|
60 318
|
67 433
|
27 653
|
| Stocuri |
30 300
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
79 620
|
29 225
|
28 296
|
171 296
|
32 260
|
39 872
|
51 538
|
76
|
| Casa și conturi la bănci |
22 372
|
53 369
|
103 364
|
34 493
|
11 454
|
20 446
|
15 895
|
27 577
|
| Datorii |
327 395
|
308 778
|
203 989
|
164 331
|
91 133
|
107 858
|
57 183
|
17 462
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
8 760
|
52 920
|
97 081
|
141 242
|
| Capitaluri proprii |
175 378
|
173 672
|
151 294
|
42 550
|
−25 513
|
−25 633
|
32 157
|
31 007
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
236 137
|
299 192
|
395 961
|
347 495
|
167 530
|
122 457
|
279 699
|
288 503
|
| Venituri totale |
236 484
|
299 192
|
395 961
|
356 179
|
211 691
|
166 618
|
323 860
|
347 261
|
| Cheltuieli totale |
232 414
|
270 200
|
283 852
|
284 745
|
209 895
|
223 299
|
319 913
|
313 569
|
| Rezultat brut |
+4 070
|
+28 992
|
+112 109
|
+71 434
|
+1 796
|
−56 681
|
+3 947
|
+33 692
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 706
|
+22 378
|
+108 743
|
+68 029
|
+121
|
−57 790
|
+1 150
|
+30 807
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
3
|
5
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 236 137 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 706 lei.
-
Este CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
-
Când a fost înființată CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.