CUI 37937159
FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL
FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL este o firmă din Căscioarele, județul Giurgiu, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 2370 - Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+100.3% față de 2024), un profit net de 861.5 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
37937159
Nr. înregistrare
J52/605/2017
EUID
ROONRC.J52/605/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Giurgiu
Localitate
Căscioarele
Adresă
STR. PRINCIPALĂ, NR.170, CAMERA 1
Data înregistrării
12-07-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.07.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2370 - Tăierea, fasonarea și finisarea pietreiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2391 - Fabricarea de produse abrazive
-
2399 - Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 232 905
Rezultat net
+861 514
Capitaluri proprii
861 754
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2370 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
15 943
|
8 374
|
2 080
|
3 466
|
14 815
|
45 119
|
81 074
|
117 048
|
| Active circulante |
1 001 141
|
387 526
|
1 043 668
|
382 923
|
40 632
|
26 002
|
20 924
|
13 368
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
589
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Creanțe |
943 921
|
332 714
|
1 028 387
|
85 249
|
16 245
|
10 983
|
11 983
|
8 116
|
| Casa și conturi la bănci |
57 220
|
54 812
|
15 281
|
297 085
|
24 387
|
15 019
|
8 941
|
5 252
|
| Cheltuieli în avans |
233
|
803
|
710
|
784
|
1 999
|
2 170
|
2 385
|
1 984
|
| Datorii |
155 563
|
39 047
|
150 249
|
30 115
|
88 017
|
107 791
|
108 925
|
51 527
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3 081
|
42 081
|
78 081
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
861 754
|
357 656
|
896 209
|
357 058
|
−30 571
|
−37 581
|
−46 623
|
2 792
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 232 905
|
615 476
|
1 169 320
|
591 690
|
239 896
|
149 000
|
126 420
|
37 930
|
| Venituri totale |
1 232 905
|
615 476
|
1 169 320
|
591 690
|
242 977
|
222 990
|
162 420
|
100 638
|
| Cheltuieli totale |
337 606
|
244 132
|
261 702
|
198 144
|
233 568
|
212 158
|
210 570
|
97 667
|
| Rezultat brut |
+895 299
|
+371 344
|
+907 618
|
+393 546
|
+9 409
|
+10 832
|
−48 150
|
+2 971
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+861 514
|
+357 416
|
+895 969
|
+387 629
|
+7 010
|
+9 042
|
−49 415
|
+2 592
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
5
|
5
|
5
|
5
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 232 905 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 861 514 lei.
-
Este FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2370 - Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei.
-
Când a fost înființată FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iulie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FOR MOB DESIGN CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.