CUI 37979405
FLASHBACK PHACTORY SRL
FLASHBACK PHACTORY SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 7420 - Activități fotografice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 155.7 mii lei (+14.3% față de 2024), un profit net de 62.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
37979405
Nr. înregistrare
J2017012722402
EUID
ROONRC.J2017012722402
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
ALE LAMOTEŞTI, NR.1, CAMERA 1, BL.15, SC.1, ET.4, AP.17
Data înregistrării
14-07-2017
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 05.02.2026
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7420 - Activități fotograficeCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi)
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9013 - Alte activități de creație artistică
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
155 661
Rezultat net
+62 879
Capitaluri proprii
−3 766
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
57 255
|
66 272
|
75 288
|
76 201
|
89 851
|
99 630
|
110 106
|
120 584
|
| Active circulante |
111 036
|
59 629
|
83 844
|
224 835
|
120 405
|
28 239
|
47 089
|
5 334
|
| Stocuri |
—
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
26 114
|
26 138
|
12 366
|
10 128
|
3 353
|
3 293
|
7 020
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
84 922
|
32 491
|
70 478
|
213 707
|
117 052
|
24 946
|
40 069
|
5 334
|
| Datorii |
120 529
|
120 342
|
129 489
|
82 844
|
76 362
|
48 504
|
37 476
|
21 575
|
| Venituri în avans |
51 528
|
72 504
|
72 504
|
82 992
|
93 480
|
103 968
|
114 456
|
124 944
|
| Capitaluri proprii |
−3 766
|
−66 945
|
−42 861
|
135 200
|
40 414
|
−24 603
|
5 263
|
−20 601
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
155 661
|
136 157
|
96 780
|
180 613
|
140 323
|
46 120
|
98 387
|
—
|
| Venituri totale |
176 637
|
136 160
|
107 268
|
191 841
|
150 811
|
60 308
|
108 876
|
11 926
|
| Cheltuieli totale |
112 202
|
158 909
|
284 361
|
95 513
|
84 427
|
89 804
|
81 880
|
32 727
|
| Rezultat brut |
+64 435
|
−22 749
|
−177 093
|
+96 328
|
+66 384
|
−29 496
|
+26 996
|
−20 801
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+62 879
|
−24 084
|
−178 061
|
+94 786
|
+65 018
|
−29 866
|
+25 864
|
−20 801
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FLASHBACK PHACTORY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 155 661 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 62 879 lei.
-
Este FLASHBACK PHACTORY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, FLASHBACK PHACTORY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FLASHBACK PHACTORY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7420 - Activități fotografice.
-
Când a fost înființată FLASHBACK PHACTORY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FLASHBACK PHACTORY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FLASHBACK PHACTORY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.