CUI 3800768
TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L.
TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Luduş, județul Mureș, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17.4 mii lei și un profit net de 163 lei.
Date de identificare
CUI
3800768
Nr. înregistrare
J26/918/1993
EUID
ROONRC.J26/918/1993
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Orş. Luduş
Adresă
STR. GHEORGHE BARITIU, NR.5
Data înregistrării
22-04-1993
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 25.08.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7111 - Activităţi de arhitectură
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
17 388
Rezultat net
+163
Capitaluri proprii
−18 191
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
896
|
896
|
896
|
896
|
119
|
119
|
119
|
119
|
119
|
119
|
132
|
119
|
119
|
| Active circulante |
18 314
|
−1 037
|
—
|
422
|
66
|
79
|
33
|
79
|
79
|
79
|
66
|
79
|
343
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
48
|
15
|
15
|
61
|
61
|
61
|
48
|
61
|
279
|
| Creanțe |
9 026
|
—
|
—
|
—
|
—
|
46
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
46
|
| Casa și conturi la bănci |
9 288
|
−1 037
|
—
|
422
|
18
|
18
|
18
|
18
|
18
|
18
|
18
|
18
|
18
|
| Datorii |
37 401
|
18 214
|
11 339
|
11 761
|
7 982
|
7 795
|
7 749
|
7 795
|
7 795
|
7 795
|
7 795
|
7 795
|
7 795
|
| Capitaluri proprii |
−18 191
|
−18 355
|
−10 443
|
−10 443
|
−7 797
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 597
|
−7 333
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
210
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
17 388
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
15 649
|
| Venituri totale |
17 388
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
17 195
|
| Cheltuieli totale |
17 194
|
7 912
|
—
|
2 856
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
22 552
|
| Rezultat brut |
+194
|
−7 912
|
0
|
−2 856
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−5 357
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−7 912
|
0
|
−2 856
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−6 366
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 17 388 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 163 lei.
-
Este TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 martie 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TECH3 GRAPHISTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.