CUI 38051915
GRIDVIBE TECH SRL
GRIDVIBE TECH SRL este o firmă din Roman, județul Neamț, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
38051915
Nr. înregistrare
J27/889/2017
EUID
ROONRC.J27/889/2017
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Roman
Adresă
STR. TUDOR VLADIMIRESCU, BL.19, SC.A, AP.2
Data înregistrării
01-08-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.08.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7420 - Activităţi fotografice
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
200
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Nu există date pentru perioada selectată
Alege alt interval sau adaugă înregistrări.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active circulante |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Casa și conturi la bănci |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este GRIDVIBE TECH SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, GRIDVIBE TECH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are GRIDVIBE TECH SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată GRIDVIBE TECH SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 august 2017.
-
Unde are sediul GRIDVIBE TECH SRL?
-
Sediul firmei GRIDVIBE TECH SRL (CUI 38051915) este în STR. TUDOR VLADIMIRESCU, BL.19, SC.A, AP.2, Roman, județul Neamț.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GRIDVIBE TECH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GRIDVIBE TECH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.