CUI 38053568
ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL
ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2017. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.6 mii lei, un profit net de 1.7 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
38053568
Nr. înregistrare
J40/13812/2017
EUID
ROONRC.J40/13812/2017
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR. PAJUREI, NR.26, BL.24, SC.1, ET.2, AP.7
Data înregistrării
02-08-2017
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.08.2017
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3832 - Recuperarea materialelor reciclabile sortate
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5224 - Manipulări
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
3 600
Rezultat net
+1 718
Capitaluri proprii
20 531
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
2 750
|
0
|
0
|
0
|
0
|
11
|
| Active circulante |
39 812
|
37 012
|
37 012
|
37 012
|
25
|
25
|
25
|
2 288
|
4 098
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Creanțe |
7 600
|
4 800
|
4 800
|
4 800
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1 500
|
| Casa și conturi la bănci |
32 212
|
32 212
|
32 212
|
32 212
|
25
|
25
|
25
|
2 288
|
2 598
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
19 281
|
18 199
|
17 999
|
15 881
|
4 580
|
4 380
|
4 180
|
351
|
773
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
20 531
|
18 813
|
19 013
|
23 881
|
−4 555
|
−4 355
|
−4 155
|
1 937
|
3 336
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
3 600
|
0
|
0
|
35 516
|
0
|
0
|
0
|
5 500
|
5 800
|
| Venituri totale |
3 600
|
0
|
0
|
35 516
|
0
|
0
|
0
|
5 500
|
5 800
|
| Cheltuieli totale |
1 465
|
200
|
4 868
|
6 015
|
200
|
200
|
6 091
|
6 734
|
2 490
|
| Rezultat brut |
+2 135
|
−200
|
−4 868
|
+29 501
|
−200
|
−200
|
−6 091
|
−1 234
|
+3 310
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 718
|
−200
|
−4 868
|
+28 436
|
−200
|
−200
|
−6 091
|
−1 399
|
+3 136
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 3 600 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 718 lei.
-
Este ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 august 2017.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ADRIANCONSTRUCT CONCEPT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.