CUI 3839849
NIRVANA EXCOM SRL
NIRVANA EXCOM SRL este o firmă din Târgu Mureş, județul Mureș, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 5611 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.8 mil. lei (+7.9% față de 2024), un profit net de 977.8 mii lei și 18 angajați.
Date de identificare
CUI
3839849
Nr. înregistrare
J1993001053263
EUID
ROONRC.J1993001053263
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Târgu Mureş
Adresă
STR. TRÉBELY, NR.99
Data înregistrării
28-04-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.04.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5611 - RestauranteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
-
4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
5 841 983
Rezultat net
+977 763
Capitaluri proprii
2 484 250
Număr mediu de salariați
18
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 5611 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 903 006
|
910 043
|
926 655
|
941 718
|
778 672
|
813 816
|
876 929
|
496 427
|
614 574
|
514 816
|
377 915
|
437 972
|
343 781
|
354 234
|
2 308 804
|
2 548 487
|
2 766 306
|
| Active circulante |
898 638
|
693 085
|
1 071 848
|
1 180 851
|
1 169 222
|
826 668
|
743 527
|
739 383
|
212 462
|
447 572
|
236 389
|
239 661
|
771 155
|
709 491
|
527 405
|
235 949
|
273 560
|
| Stocuri |
82 820
|
73 473
|
98 400
|
68 988
|
62 536
|
50 598
|
56 675
|
73 457
|
59 044
|
40 085
|
48 198
|
40 747
|
48 681
|
60 005
|
157 887
|
185 071
|
194 760
|
| Creanțe |
751 690
|
554 084
|
596 383
|
728 913
|
604 961
|
7 548
|
438 433
|
503 112
|
8 121
|
9 817
|
32 140
|
159 346
|
620 967
|
631 496
|
271 136
|
44 538
|
72 947
|
| Casa și conturi la bănci |
64 128
|
65 528
|
377 065
|
382 950
|
501 725
|
768 522
|
248 419
|
162 814
|
145 297
|
397 670
|
156 051
|
39 568
|
101 507
|
17 990
|
98 382
|
6 340
|
5 853
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
38 476
|
42 019
|
45 471
|
163 644
|
52 376
|
55 829
|
59 281
|
204 564
|
220 856
|
246 905
|
| Datorii |
317 394
|
406 819
|
614 487
|
732 801
|
522 437
|
944 575
|
460 615
|
635 782
|
428 229
|
244 801
|
323 436
|
318 004
|
801 983
|
294 835
|
1 275 951
|
1 315 118
|
1 813 967
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
75 000
|
149 628
|
153 200
|
153 200
|
—
|
| Capitaluri proprii |
2 484 250
|
1 196 309
|
1 384 016
|
1 389 768
|
1 425 457
|
695 909
|
1 159 841
|
638 504
|
440 826
|
763 058
|
454 512
|
412 005
|
293 782
|
678 543
|
1 611 622
|
1 536 974
|
1 472 804
|
| Capital subscris vărsat |
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
40 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
5 841 983
|
5 416 506
|
4 803 707
|
4 166 003
|
3 123 752
|
1 098 310
|
5 072 979
|
4 935 158
|
4 521 791
|
4 459 086
|
3 591 119
|
3 840 807
|
4 078 048
|
4 596 453
|
7 508 024
|
8 438 159
|
8 357 557
|
| Venituri totale |
5 904 747
|
5 440 293
|
4 927 067
|
4 258 839
|
3 198 495
|
1 161 267
|
5 252 207
|
5 012 939
|
4 591 746
|
4 467 551
|
3 593 168
|
3 879 008
|
4 080 011
|
5 546 278
|
7 579 580
|
8 474 645
|
8 434 969
|
| Cheltuieli totale |
4 749 937
|
4 673 552
|
4 033 821
|
3 368 171
|
2 288 883
|
1 195 100
|
4 521 174
|
4 365 997
|
4 297 490
|
3 800 522
|
3 121 557
|
3 550 407
|
3 511 562
|
6 187 252
|
7 489 135
|
8 402 224
|
8 378 169
|
| Rezultat brut |
+1 154 810
|
+766 741
|
+893 246
|
+890 668
|
+909 612
|
−33 833
|
+731 033
|
+646 942
|
+294 256
|
+667 029
|
+471 611
|
+328 601
|
+568 449
|
−640 974
|
+90 445
|
+72 421
|
+56 800
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+977 763
|
+661 415
|
+849 123
|
+854 875
|
+890 564
|
−33 833
|
+624 948
|
+590 504
|
+246 190
|
+552 638
|
+392 668
|
+277 613
|
+483 467
|
−690 937
|
+74 647
|
+64 171
|
+49 467
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
17
|
15
|
15
|
13
|
8
|
24
|
25
|
27
|
27
|
26
|
37
|
38
|
50
|
90
|
103
|
110
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NIRVANA EXCOM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 5 841 983 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 977 763 lei.
-
Este NIRVANA EXCOM SRL plătitoare de TVA?
-
Da, NIRVANA EXCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are NIRVANA EXCOM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5611 - Restaurante.
-
Când a fost înființată NIRVANA EXCOM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NIRVANA EXCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NIRVANA EXCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.